Neadekvāts vīrietis Ādažos ar elektrošoku biedē bērnus

5 komentāri
Neadekvāts vīrietis Ādažos ar elektrošoku biedē bērnus
EKRĀNUZŅĒNUMS

Pavisam nesen Ādažos tvarstīts neadekvāts vīrietis, kas pie kāda bērnudārza apsaukāja mazgadīgus bērnus un tos biedēja ar elektrošoku. Lai noķertu un aizturētu pārgalvi, policistiem nācās saukt papildspēkus un rīkot pakaļdzīšanos.

Savāds vīrietis ar mašīnu braukā gar bērnudārzu, vēro bērnus un pat nekautrējas pa atvērtu auto logu izteikt dažādus draudus – šādu ziņojumu pēcpusdienā saņēmuši Ādažu pašvaldības policisti. Zvanītāja – bērnu grupiņas audzinātāja – stāstījusi, ka sākotnēji agresīvais vīrietis ignorēts, taču nācies saukt palīdzību, jo vienā brīdī svešinieka rokās parādījies elektrošoks.

Tas radījis patiesas bažas par bērnu drošību. Mazuļu pastaiga nekavējoties pārtraukta, un grupiņa ātrā solī devusies telpās. Saprotot situācijas nopietnību, policisti spieduši gāzi grīdā. Neadekvātais vadītājs pamanīts turpat pilsētā, taču, aicināts apstāties, nolēma ignorēt policistus.

Šoferis nesteidzoties pabrauca garām lielveikaliem, sasniedza lokveida krustojumu, pariņķoja pa to, līdz nogriezās uz Rīgas gatvi. Šo maršrutu viņš atkārtoja trīsreiz. Kamēr nepakļāvīgais braucējs “vadāja” pašvaldības likumsargus pa Ādažiem, inspektoriem bija laiks sazināties ar papildspēkiem no Valsts policijas. Vienu brīdi gan šķita, ka bez palīdzības varēs iztikt, jo bēdzējs sācis demonstrēt vēlmi apstāties ceļmalā.

Taču pēc nelielas vārdu apmaiņas ar policiju vadītājs strauji nospieda gāzes pedāli un izbrauca uz šosejas, aiztraucoties Carnikavas virzienā.

Vīrietis savus ieročus nomest atteicās, pretojās kartības sargiem un rezultātā uz savas ādas dabūja izjust elektrošoka triecienu, bet jau no likumsargu pistoles.

Vīrietis aizturēts un pārmeklēšanas laikā viņa somā atrasts cirvis, avīzes, žurnāli un degšķidrums. Aizdomīgais komplekts, kas varētu būt paredzēts dedzināšanai, konfiscēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Jāsaka, ka jau pakaļdzīšanās laikā inspektori atpazinuši bēdzēja seju un atskārtuši, ka ar ļaundari satiekas ne pirmo reizi. Viņš jau agrāk nonācis likumsargu redzeslokā par dažādām huligāniskām darbībām.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā