Nasks jaunietis “izgrezno” kādu gājēju tuneli Rīgā

Komentāri

Kāds jaunietis nakts vidū ķēries pie krāsas baloniņa un izgreznojis kādu galvaspilsētas gājēju tuneli, taču iepriekš nav piefiksējis kādu novērošanas kameru, kas viņu iemūžinājusi.

Lai parūpētos par pilsētnieku drošību, Rīgas centrā daudzviet uzstādītas kameras, kas 24 stundas diennaktī fiksē visu apkārtnē notiekošo. Pārsvarā tās atrodas vietās, kur ikdienā apgrozās liels skaits cilvēku, vai arī nostūros, kurus iepriekš bija iecienījuši noziedznieki un huligāni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl