Nasks jaunietis “izgrezno” kādu gājēju tuneli Rīgā

Komentāri

Kāds jaunietis nakts vidū ķēries pie krāsas baloniņa un izgreznojis kādu galvaspilsētas gājēju tuneli, taču iepriekš nav piefiksējis kādu novērošanas kameru, kas viņu iemūžinājusi.

Lai parūpētos par pilsētnieku drošību, Rīgas centrā daudzviet uzstādītas kameras, kas 24 stundas diennaktī fiksē visu apkārtnē notiekošo. Pārsvarā tās atrodas vietās, kur ikdienā apgrozās liels skaits cilvēku, vai arī nostūros, kurus iepriekš bija iecienījuši noziedznieki un huligāni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl