Narkotiku reids mācību iestādēs Saldū: astoņi skolēni, iespējams, atradušies narkotisko vielu ietekmē

50 komentāri
Narkotiku reids mācību iestādēs Saldū: astoņi skolēni, iespējams, atradušies narkotisko vielu ietekmē
DĀVIS ŪLANDS, F64

Pirmdien Valsts policijas (VP) uzraudzītā reida laikā mācību iestādēs Saldū pieķerti astoņi skolēni, kuri, iespējams, atradušies narkotisko vielu reibumā, informē VP pārstāve Madara Šeršņova.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Saldus medicīnas centra narkologiem un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologiem veica pārbaudes mācību iestādēs Saldus iecirkņa apkalpojamā teritorijā ar mērķi pārbaudīt, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.

Suņi norādīja uz astoņiem audzēkņiem, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai pārbaudītu šo faktu visiem jauniešiem tika nozīmētas ekspertīzes.

Šobrīd policijā par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības, līdz tiks saņemti ekspertīžu rezultāti un varēs saukt jauniešus pie likumā paredzētās atbildības.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

Jaunieši, uz kuriem norādīja suņi, ir vecumā no 16 līdz 19 gadiem, tostarp ir divas meitenes. Savukārt divi no jauniešiem gada laikā jau iepriekš ir sodīti par narkotisko vielu lietošanu.

Policija atgādina, – ja šāds pārkāpums tiek konstatēts atkārtoti gada laikā, tad ir paredzēta kriminālatbildība.

Šāda veida pārbaudes notika iepriekš un tiks veiktas arī turpmāk.

TOP komentāri

 • Askolds Škenders
  +56 +54 -2

  Askolds Škenders

  Pirmo reizi dzirdu, ka sādi reidi tiek veikti skolās un tas tiešām ir apsveicami!?Būtu interesanti zināt vai šādi reidi ir visās Latvijas skolās un kādi ir rezultāti.???
 • Ligita Godlevska
  +41 +37 -4

  Ligita Godlevska

  Situācija ir bēdīgāka, kā škiet. Tas notiek visās skolās, tikai skola un vecāki izliekas neko neredzam. Lai nesabojātu reputāciju.
 • Juris Levics

  Juris Levics

  Skola? Ko Tu domāji ar vārdu: skola? Ēku, direktoru, skolotājus kā tādus, vai skolotāju, kura stundā bērns ir dīvains? Kā skolotājs var noteikt, ka sīkais ir apdolbījies, nevis vienkārši izlutināts? To, sirsniņ, var noteikt ekspertīze! Tev tā lietas tā vienkārši izskatās. Kā kotlešpartijas elektorātam...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl