Narkomāns Bolderājā ielaužas svešā dzīvoklī un aizmieg uz grīdas

0 Komentāru
Narkomāns Bolderājā ielaužas svešā dzīvoklī un aizmieg uz grīdas
Ilustratīvs foto. (Rīgas pašvaldības policija)

Sestdien, 4.augustā, īsi pirms plkst. 5.00 no rīta Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Lielupes ielu Bolderājā. Izsaucējs stāstīja, ka dzīvoklī ielauzies kāds nepazīstams vīrietis un aizmidzis uz grīdas.

Kā informē RPP, ierodoties notikuma vietā, kārības sargi sastapa izsaucēju – 17 gadus vecu puisi -, kurš norādīja uz istabu, kurā nelūgtais viesis aizmidzis. Izsaucējs stāstīja, ka viņš māsas prombūtnes laikā pieskatot viņas piecus nepilngadīgos bērnus vecumā no 1 līdz 12 gadiem.

Sarunas laikā pienāca arī viena no pieskatāmajām meitenēm, kura bija 11 gadus veca. Viņa stāstīja, ka iepriekš pamodusies no skaļiem klauvējieniem pie durvīm. Pēc tam viņa gājusi jautāt, kas ir aiz durvīm, taču neviens neesot atbildējis. Bet vēl mirkli vēlāk durvis ar spēku atgrūstas vaļā un streipuļojot ienācis nepazīstams vīrietis. Mirkli vēlāk nelūgtais viesis iegājis vienā no istabām un tur salauzis gultu, bet nedaudz vēlāk aizmidzis uz grīdas.

Kārtības sargi iemigušo vīrieti pamodināja, taču viņš neko sakarīgu paskaidrot nevarēja, jo bija pamatīgā narkotisko vielu reibumā. Pārbaudot vīrieša somu, kārtības sargiem izdevās noskaidrot viņa identitāti, jo somā bija viņa pieteikums Krievijas vīzas saņemšanai.

Izrādījās, ka nelūgtais viesis ir 37 gadus vecs un pirms vairākiem gadiem bijis deklarēts šajā dzīvoklī. Iespējams, pārmērīgā reibuma dēļ, viņš ieraduma spēka vadīts ielauzies dzīvoklī, domājot, ka ieradies savās mājās.

Vīrietis aizturēts un uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu ar aizturēto.

0 Komentāru