Namīpašnieks nomaina slēdzeni, bet ar atslēgām nepadalās

Komentāri

Mājas paliek mājas neatkarīgi no tā, vai tās tiek īrētas, vai pieder mums pašiem. Cilvēks pierod pie savām četrām sienām. Noteikti, ka daudziem ir zināms termins – ”beztermiņa īres līgums”. 

Dzīvojot Pulkveža Brieža ielā, viss galvaspilsētas centrs ir teju ar kājām izstaigājams, un, tā teikt, vieta ir gana ekskluzīva, lai Toms un viņa brālis nevēlētos atteikties no iespējas vienā no šeit esošajām daudzdzīvokļu mājām īrēt dzīvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādījās, ka ēkas apsaimniekotājam SIA ”Namīpašums 2000” ir atšķirīgi plāni un vīzijas.

Izīrētajam dzīvoklim kopā ar vēl diviem blakus esošajiem dzīvokļiem ir kopīgas ārdurvis, kuru atslēgas vakar tika negaidot nomainītas, bet ar jaunajām atslēgām neviens nepadalījās.

Kopš 1971. gada Toma vecmāmiņai ir noslēgts beztermiņa īres līgums, un dzīvoklī visus šos gadus dzīvojuši gan sievietes bērni, gan mazbērni. Pirms vairāk nekā desmit gadiem ar pārvaldnieku līgums pārslēgts. Izmainīts tikai viens vienīgs punkts tajā – īres maksa mēnesī. Pēc kundzes nāves dzīvoklī ik pa laikam dzīvo gan Toms, gan šobrīd pastāvīgi apmeties viņa brālis. Likumiski viņiem ir visas tiesības to darīt.

Pirms dažiem gadiem ir bijis mēģinājums slēgt citu līgumu uz jauno īrnieku vārda. Diskusijas notika, taču bez rezultātiem.

Ja cilvēks likumīgi iemitinājies dzīvojamajā telpā, tad neviena cita persona, tostarp dzīvokļa īpašnieks, nedrīkst izlikt šo cilvēku uz ielas. To var izdarīt, tikai un vienīgi pamatojoties uz tiesas spriedumu.

SIA ”Namīpašums 2000” pārstāvju pamatojumu par atslēgu nomaiņu un viņu plāniem attiecībā uz konkrēto dzīvokli ”Degpunktā” komandai neizdevās noskaidrot. Bet pēc Toma pārrunām ar ēkas pārvaldnieku ir rasts risinājums, kas apmierina abas iesaistītās puses.

Jāsecina, ka dažkārt, pirms celt paniku, ir vērtīgāk problēmu sākt risināt ar cilvēcīgu un mierīgu sarunu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl