Nakts laikā nepārdota alkohola dēļ vīrietis sarīko traci

Komentāri
Nakts laikā nepārdota alkohola dēļ vīrietis sarīko traci
BNS/LETA

27. oktobrī īsi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Krišjāņa Valdemāra ielas apkaimē, kur kādā veikalā neapmierināts klients, saņemot atteikumu pārdot alkoholisko dzērienu, sarīkojis traci un pats izsaucis policiju.

Ierodoties notikuma vietā, vīrietim izskaidrots, ka ir aizliegts pēc pulksten 22.00 tirgot alkoholiskos dzērienus. No neapmierinātā klienta sajusta viegla alkoholam raksturīgā smaka. Pārrunu laikā izsaucējs nomierinājās, taču palika pie veikala. Aizdomās par vīrieša vēlmi pēc policijas aizbraukšanas konfliktu turpināt, likumsargi nolēma uzkavēties notikuma vietā un novērot veikala apkārtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mirkli vēlāk vīrietis pie veikala sastapa apsargu un atkārtoti izteica neapmierinātību par alkohola tirdzniecības aizliegumu naktī. Neapmierinātais klients kļuva agresīvs un sāka apsargu apsaukāt ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Policisti uzstājīgo kungu aizturēja un uzsāka administratīvo pārkāpuma lietvedību par sīko huligānismu.

Personas aplūkošanas laikā pie neapmierinātā klienta atrasta gāzes pistole. Ņemot vērā, ka iepriekš sajusta alkoholam raksturīgā smaka, kas liecināja par šaujamieroču nēsāšanas pārkāpumu, vīrietis nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Jāpiebilst, ka policijas iecirknī vīrietis atzinās, ka iepriekš smēķējis arī marihuānu. Pārkāpējs nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ekspertīžu veikšanai.

Rezultātā uzsāktas trīs administratīvā pārkāpuma lietvedības – par sīko huligānismu, ieroču nēsāšanas noteikumu pārkāpumu, kā arī par narkotisko vielu lietošanu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl