Nakts izklaides ainiņas no Vecrīgas: somietei atpūta beidzas ar pamatīgām nepatikšanām

3 komentāri

Kādai somietei atpūta Vecrīgā beigusies ar nonākšanu aiz policijas auto restēm.

Policisti bija devušies pilsētas ielās kopā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekiem, lai ģērbti civilā kontrolētu taksometru vadītājus. Ap plkst. 3, atrodoties pie Laimas pulksteņa un rakstot protokolu kādam pārkāpējam, vīriem nācies uz mirkli atrauties no iesāktā.

Policisti pie gājēju pārejas pamanījuši aizdomīgu sievieti, kura vairākas reizes šķērsoja gājēju pāreju un centās iespert garām braucošajām automašīnām. Sieviete ātri vien nomierinājusies un aizgājusi uz Vecrīgas pusi, taču pēc neilga laika policisti sadzirdējuši kliedzienus un pamanīja, ka sieviete cenšas izraisīt konfliktus ar citiem cilvēkiem.

Drīz vien atklājies, ka agresīvi noskaņotā sieviete ir kāda 31 gadu veca Somijas pilsone, kurai šajā vakarā gadījies par daudz iedzert. Protams, tas nekādi neattaisnoja viņas uzvedību, tādēļ pārkāpēja iesēdināta aizturēto nodalījumā, kur nācies uzkavēties līdz policists sastādījis viņai administratīvā pārkāpuma protokolu.

Pēc administratīvā kodeksa 167. panta, sods par šādu pārkāpumu ir no 70 līdz 500 eiro. Sievietei par pārkāpumiem piemērots sods 85 eiro apmērā.

3 komentāri