12 komentāri
Naktī no mājām Bolderājā pazudusi astoņus gadus veca meitene
Valsts policija

Naktī uz svētdienu, 18. jūniju, no savas dzīvesvietas Rīgā, Lielā ielā, pazudusi 2009. gadā dzimusī Ilona Opica. Svētdien pirms plkst. 10.00 meitene atradusies. 

Nakts vidū meitenes māte pamanīja, ka viņas meita vairs neatrodas mājoklī un ap plkst. 01.20 par notikušo ziņoja policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt svētdien pirms plkst. 10.00 pazudusī meitene atnākusi pie savas vecāsmātes, kura dzīvo turpat netālu, informē Valsts policija.

TOP komentāri

 • EsEs
  +5 +5 0

  EsEs

  Cerams, ka šis varbūt nebūs tāds gadījums un meitēns drīz atgriezīsies vai tiks atrasts sveiks un vesels.
 • taisnība
  +4 +4 0

  taisnība

  Ko aizķēra? Tādu stāstu ir pietiekami daudz, ar patēviem priekšgalā. Nuu ceru protams ka tā nav, iespējams mistika būtne uzzimējās, un bērns transformējās uz citu izmērijumu. Katrā ziņā te nav kaut kas tīrs un tas ir skaidrs, lai Dievs meitēnam stāv klāt.
 • >>

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl