Naksnīgas izklaides Vecrīgā beidzas ar vairāku cilvēku kautiņu

Komentāri

Otrdienas, 19. septembra, rīts Vecrīgā beidzies ar pamatīgu kautiņus. Pēc divu kompāniju saķeršanās vairāki jauni, asinīm noplūduši, vīrieši nonākuši slimnīcā, savukārt citiem šis rīts beidzas aiz restēm.

Īsi pirms plkst. 6.00, kad vairums ballētāju jau devušies mājup, Grēcinieku ielā kārtīgi izvillojušies daži, tā teikt, pēdējie mohikāņi. Viņu dūru vicināšanu un vārtīšanos pa vecpilsētas bruģi piefiksējuši arī videonovērošanas centra darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikumu vietā ieradušies Rīgas pašvaldības policijas darbinieki. Pārmeklējot Grēcinieku ielā sastaptos jaunos vīriešus, kāda jaunieša kabatā atrodas maisiņš ar aizdomīgām tabletēm un iepakojums, kurā atradies kaut kas līdzīgs marihuānai.

Šobrīd Valsts policija skaidro, kādas vielas atrastas vīrieša kabatās. Ja pierādīsies, ka tās bijušas narkotikas, jaunajam vīrietim var draudēt pat kriminālatbildība. Savukārt viņa paziņas, kuri piedalījušies kautiņā, tikuši cauri vien ar nepatīkamu ierakstu biogrāfijā un naudas sodu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl