“Nāca klāt un gribēja spert!” Bolderājā sieviete pie veikala cenšas uzbrukt mazam bērnam

2 komentāri
“Nāca klāt un gribēja spert!” Bolderājā sieviete pie veikala cenšas uzbrukt mazam bērnam
DEGPUNKTĀ

Ar nepatīkamu incidentu Bolderājā saskārusies kāda jauna sieviete, kas kopā ar divus gadus vecu bērnu devās uz pārtikas veikalu.

Pie veikala izejas gaidīja kāda agresīva sieviete, kas, draudot noslepkavot mazo meitenīti, centās viņai iespert. Mamma viena pati aizstāvēja savu bērnu, kā vien mācēja.

Ieva kopā ar savu divus gadus veco meitiņu dzīvo Bolderājas apkaimē. Ik dienu, dodoties uz veikalu “Beta” pēc pārtikas produktiem, abām nākas mērot ceļu kājām. Pirmdien, veicot ierasto maršrutu, māmiņai ar bērnu nācās sastapties ar kādu svešinieci, kas šķita aizdomīga.

“Pie logiem stāvēja sieviete, bija brūnā mētelī, brūnā cepurē. Vienkārši stāvēja. Es viņai nepievērsu uzmanību, redzēju, ka vienkārši stāv. Aizgājām pēc produktiem,” stāsta Ieva.

Kad Ieva, turot bērnu pie rokas, iznāca no veikala, iepriekš ievērotā svešiniece pēkšņi kļuva agresīva. Izkliedzot draudus, viņa centās savainot mazo meitenīti, taču mamma to negrasījās pieļaut.

“Nāca klāt un gribēja spert manam bērnam, paspēju viņu paraut atpakaļ. Vienā rokā man bija iepirkumi, otrā es bērnu parāvu atpakaļ. Saliku ātrumā iepirkumus un gāju viņai virsū. Teicu, lai pazūd no manām acīm,” atminas Ieva.

Uzbrucēja nobijās no brīdinošajiem žestiem un izrādītās pretestības, tāpēc atkāpās pāris soļus atpakaļ. Tad, it kā nekas nebūtu noticis, nepazīstamā sieviete devās savās darīšanās. Tas Ievu pamatīgi izbrīnīja.

Pēc pārciestā uzbrukuma nācās izsaukt policiju. Inspektori, uzklausot stāstu, devās meklēt agresīvo sievieti, bet viņai bija izdevies nozust. Ieva vēlas brīdināt citus mazu bērnu vecākus būt uzmanīgiem Bolderājas apkaimē, īpaši, ja tuvumā manāma aprakstītā varmāka.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!