“Mūždien tek jumts, pludo ieejas…” – evakuētā ”Pilsētas pasāža” vietējos jau labu laiku iedveš neomulīgas sajūtas

0 Komentāru

Kādā veikala telpā no grīdas atdalījušās flīzes, un šobrīd ēka ir slēgta. Ko par veikala drošību un tehnisko stāvokli saka vietējie?

Jelgavā pie tirdzniecības centra ”Pilsētas pasāža” durvīm ceturtdien redzams uzraksts – “Tehnisku iemeslu dēļ veikals slēgts!” Veikala patstāvīgos klientus zīmē mulsina, un drošības labad dažs labs pārliecinās, vai tiešām iepirkšanās ies gar degunu.

Izrādās, trešdienas, 18. janvāra, vakarā no tirdzniecības centra telpām tika evakuēti cilvēki, jo tā otrajā stāvā sāka atdalīties grīdas flīzes apmēram 50 kvadrātmetru platībā.

Sociālajos tīklos jelgavnieki dalās ar savām vakardienas izjūtām un sūdzas par ēkas stāvokli, kas jau ilgāku laiku rada aizdomas.

Santa, darbiniece:
Pati strādāju “Pilsētas pasāžā”, bija briesmīga skaņa, šķita, ka “Maxima” skapji  krīt!

Arī redzējām un dzirdējām, kā tās flīzes atdalījās. Bija diezgan nepatīkami. Ar bērniem lecām tām pāri, lai tiktu ārā no “Sportland” veikala.

“Tur jau sen flīzes ceļas. Dienesta telpās, veikalos, noliktavās. Šis nav vienīgais gadījums, – flīzes ir arī cēlušās pie cita veikala, bet vizuāli tas nebija tik nopietni un, visticamāk, notika pa nakti, līdz ar to neviens nepievērsa uzmanību. Vietējie meistari ātri visu nogrieza un pielīmēja atpakaļ. Tur mūždien tek jumts, pludo ieejas. Vakar nestrādāja viens no eskalatoriem, un visam pa virsu pasāžas mājas gariņš izdomā ieslēgt/izslēgt elektrību tā, ka visa ēka nogrimst tumsā. Trešais stāvs sen ir “amputēts”,” stāsta kāds cits vietējais.

Laikam tie, kam veikals iedveš bailes, tajā nolēmuši kāju vairs tuvākajā laikā nespert, jo ceturtdien pie “Pilsētas pasāžas” raidījums “Degpunktā” nesastop veikala klientus, kas satrauktos par tirdzniecības centra tehnisko stāvokli.

Veikala vadība skaidro, ka tirdzniecības centrs tiks atvērts tikai pēc ekspertu slēdzienu un atbildīgo kompetento iestāžu atļauju saņemšanas.

Foto

0 Komentāru