“Mūs tikko bariņš cilvēku “atspārdīja”. Četri pret vienu!” Šašliku ēstuvē Sarkandaugavā izceļas kautiņš

1 komentārs
“Mūs tikko bariņš cilvēku “atspārdīja”. Četri pret vienu!” Šašliku ēstuvē Sarkandaugavā izceļas kautiņš

Svētdienas vakarā neilgi pirms plkst. 23 kārtības sargi saņēma ziņu no Sarkandaugavas, kur trolejbusa galapunktā Tilta ielā izcēlās pamatīgs kautiņš, iesaistoties vismaz 10 cilvēkiem.

Vairāki no iereibušajiem jauniešiem dūru cīņās bija acīmredzami cietuši, uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, kā arī kolēģi no Valsts policijas.

“Viņi gribēja uz tualeti, es teicu, ka tā ir tikai klientiem. ”Ko? Tikai klientiem? Ejiet jūs visi [cenzēts]!” Īsāk sakot, sāka te lamāties,” stāsta viens no incidentā iesaistītajiem.

Īsāk sakot, rezultātā sāka no turienes mētāt pa teritoriju ar akmeņiem. Es iznācu, pajautāju, vai viņi ir pilnīgi sajukuši, aizgājām, nospiedām apsardzes pogu. Izsaucām policiju. Atbrauca Valsts policija, visu izstāstījām, tikām skaidrībā. Viņiem pateica, ja ir kādas sūdzības, ejiet rīt uz Allažu ielu, rakstiet iesniegumu, tad skaidros, kuram taisnība, kurš vainīgs.

Ņemot vērā, ka šoreiz versijas par notikušo krasi atšķīrās, likuma sargi piefiksēja visu klātesošo personu datus, kā arī uzklausīja pārējo viedokļus par redzēto. Rezultātā četri no ķīviņā iesaistītajiem jauniešiem tālākām pārbaudēm un ārstēšanai nogādāti slimnīcās, bet kāda jauna meitene – aizturēta. Kā izrādās, viņa bija izsludināta Valsts policijas meklēšanā.

Pirmdien, sazinoties ar Valsts policijas Ziemeļu iecirkni, noskaidrots, ka vismaz pagaidām kārtības sargiem nav aizdomu par to, ka būtu noticis noziegums, un tiek pieļauts, ka šajā situācijā kriminālprocess tomēr netiks ierosināts, taču patiesības noskaidrošanai policijā uzsākta resoriskā pārbaude.