Mistisks atradums Lielupes grīvā: iedzīvotāji uziet cilvēka galvaskausa fragmentu

Pievienot komentāru
Mistisks atradums Lielupes grīvā: iedzīvotāji uziet cilvēka galvaskausa fragmentu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Arvien vairāk cilvēku ik dienas dodas pastaigās pie dabas, un, tā kā jāievēro distancēšanās, daudzi mēdz meklēt patiešām nomaļas vietas, kur paelpot svaigu gaisu. Kādai ģimenei pastaiga Lielupes grīvas tuvumā beigusies ar policijas iesaisti, jo pludmalē uziets neparasts atradums.

Kāda ģimene, pievakarē pastaigājoties pa Vakarbuļļu pludmali, netālu no Lielupes ietekas jūrā, krastā pamanīja aizdomīgu priekšmetu. Pa gabalu tas izskatījās kā dzīvnieka galvaskauss, taču, ieskatoties vērīgāk, atpūtnieki saprata, – tā, visticamāk, tomēr ir cilvēka ķermeņa daļa.

Pakonsultējāmies ar pazīstamu stomatologu, stomatologs apstiprināja, ka tas ir cilvēka žoklis. Nekavējoties par atradumu ziņots vietējiem policistiem. Kundze izstāstīja savu atrašanās vietu un sagaidīja kārtības sargus. Izmeklētāji iepakoja žokli maisā un aizbrauca.

Visticamāk, žoklis ilgu laiku nogulējis ūdenī. Kauls ir melns, bet zobi tādā kā tērauda pelēkā krāsā. “Piefiksēja visu. Mūsu dati policijā arī ir. Tālāk viņi darīs savu darbu, veiks izmeklēšanu un varbūt viņiem izdosies atklāt kādu noslēpumu,” teic žokļa atradēja.

Nav izslēgta arī versija, ka žokli uz upes krastu atnesuši dzīvnieki vai putni un pārējās cilvēka mirstīgās atliekas meklējamas meža masīvā. Šobrīd likumsargiem par neparasto atradumu ir maz kas sakāms.

Uzsākts kriminālprocess pēc nodaļas, kas saistīta ar noziedzīgiem nodarījumiem pret cilvēka veselību un dzīvību. Žoklis tiks nosūtīts uz ekspertīzi. Nav izslēgts, ka šis pavisam nelielais miruša cilvēka fragments kļūs par nozīmīgu pieradījumu kāda smaga nozieguma izmeklēšanā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā