Mežciemā, visticamāk, ļaunprātīgi nodedzina kādas sievietes “Mercedes-Benz”

1 komentārs

Naktī no otrdienas uz trešdienu Mežciemā, Celmu ielā iepretim 8. namam, uzliesmoja kādas sievietes automašīna “Mercedes-Benz”. ”Jā man ir ienaidnieki,” viņa saka, un acīmredzot tas arī ir visa šā ugunsgrēka patiesais cēlonis. 

“Mercedes-Benz” pieder divu bērnu mammai Sanitai. Tomēr viņa atzīst, ka tas varētu būt kādu nelabvēļu “darbiņš”. Viena no versijām varētu būt, ka ir noticis elektrības īssavienojums, tomēr aizdegšanās sākusies no automašīnas ārpuses, kā arī salonā kaut kur no sēdekļiem. Drīzāk automašīnā ir iemests kāds degmaisījums. Arī kaimiņi, kas paspējuši veikt jau savu situācijas izpēti, saka, ka nav šaubu par dedzināšanu, jo celiņš ap māju bijis nolaistīts ar kaut kādu degmaisījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, automašīnai bijusi KASKO apdrošināšana, kas segs visus zaudējumus, bet kriminālprocess policijā tik un tā ir sākts, un, ja vainīgos izdosies atrast, viņiem draud lielas nepatikšanas par sveša īpašuma iznīcināšanu vispārbīstamā veidā, lietojot uguni.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl