Mežciemā, visticamāk, ļaunprātīgi nodedzina kādas sievietes “Mercedes-Benz”

1 komentārs

Naktī no otrdienas uz trešdienu Mežciemā, Celmu ielā iepretim 8. namam, uzliesmoja kādas sievietes automašīna “Mercedes-Benz”. ”Jā man ir ienaidnieki,” viņa saka, un acīmredzot tas arī ir visa šā ugunsgrēka patiesais cēlonis. 

“Mercedes-Benz” pieder divu bērnu mammai Sanitai. Tomēr viņa atzīst, ka tas varētu būt kādu nelabvēļu “darbiņš”. Viena no versijām varētu būt, ka ir noticis elektrības īssavienojums, tomēr aizdegšanās sākusies no automašīnas ārpuses, kā arī salonā kaut kur no sēdekļiem. Drīzāk automašīnā ir iemests kāds degmaisījums. Arī kaimiņi, kas paspējuši veikt jau savu situācijas izpēti, saka, ka nav šaubu par dedzināšanu, jo celiņš ap māju bijis nolaistīts ar kaut kādu degmaisījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, automašīnai bijusi KASKO apdrošināšana, kas segs visus zaudējumus, bet kriminālprocess policijā tik un tā ir sākts, un, ja vainīgos izdosies atrast, viņiem draud lielas nepatikšanas par sveša īpašuma iznīcināšanu vispārbīstamā veidā, lietojot uguni.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl