Mežciemā nodeg vairāki atkritumu konteineri

0 Komentāru

Mežciemā nakts aizsegā ar nelielu laika intervālu vairākās ielās aizdegās atkrituma konteineri, un vienā no gadījumiem liesmas pārmetās uz blakus stāvošu automašīnu, vēsta “Degpunktā”.

Pagājušajā naktī vismaz divos Mežciema mikrorajona pagalmos fiksēti, iespējams, kāda piromāna pastrādāti noziegumi, kas bija vērsti pret svešu īpašumu. Pie daudzdzīvokļu nama Druvienas ielā 34 tumsas aizsegā kāds aizdedzināja atkritumu konteinerus. Apkārtējie pamodās skaļa trokšņa dēļ. Pilnībā iznīcināts viens konteiners un bojāta tam blakus stāvošā automašīna.

Irina, vietējā iedzīvotāja

“Kaut kur ap 2.30 naktī. Pa logu paskatījos, es arī izsaucu ugunsdzēsējus, taču tos jau kāds bija paspējis izsaukt pirms manis, laikam tas vīrietis. Kad es pamanīju ugunsgrēku, te viss jau bija liesmās. Es nezinu, vispār kaut kāds blīkšķis arī bija, tāds, ka es pat gaismu dzīvoklī izslēdzu, mazums kas.”

Apkārtējie stāsta, ka “Audi” spēkrata saimnieks dzīvo vienā no šiem daudzdzīvokļu namiem, taču ar braucamo pārvietojas ļoti reti, arī 20. augustā braucamrīka īpašnieku nevienam no kaimiņiem vēl nebija izdevies sastapt. Cilvēki izslēdz iespējamību, ka kāds aizdedzināja konteinerus ar mērķi pie reizes iznīcināt arī mašīnu un savas domas argumentē ar to, ka spēkrats bija stāvlaukumā novietots pareizi, nevienam netraucē, turklāt uz priekšēja paneļa, zem vējstikla bija redzama arī atbilstoša stāvēšanas atļauja.

Likumsargi ziņo, ka ar viņiem “Audi” saimnieks tomēr sazinājies, lai fiksētu faktu, taču neko nevēlējies rakstīt vai liecināt – iecirknī tika pieņemts lēmums par atteikšanos uzsākt krimināllietu.

Līdzīgs atgadījums aizvadītajā naktī tika fiksēts Mežciema ielā pie 23. mājas. Iespējams, vandalis sagādāja pamatīgas galvassāpes sētniecei, kas rīta agrumā uzgāja vairākas sadedzinātas plastmasas konteineru paliekas.

“Piezvanīju priekšniekam. Būs jāsauc strādnieki, sūtīs jaunus konteinerus. Strādnieki šo visu vāks, jo man nav spēka šo visu vākt, nav kur šo visu likt. Konteineri taču sadedzināti,” stāsta sieviete.

Teikas policijas iecirknī saistībā ar atgadījumu Mežciema ielā ir uzsākta resoriskā pārbaude. Oficiāli likumsargi versiju par tīšu konteineru dedzināšanu pagaidām nevar apstiprināt, bet arī nenoliedz tā varbūtību.

0 Komentāru