Metinot kuģus, vīrietis gūst smagus apdegumus

Komentāri

Pagājušajā gadā nelaimes gadījumos darbavietā gājuši bojā vairāk nekā 30 cilvēku, savukārt vēl daudzi desmiti guvuši dažādu pakāpju ievainojumus. Šis ir stāsts par kādu nelaimes gadījumu Vecmīlgrāvī, kurā pamatīgi cietis 50 gadus vecs metinātājs.

Ceturtdienas rītā, plkst. 10.36, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā atskanējis trauksmains zvans no kāda uzņēmuma Gāles ielā – kāds vīrietis, metinot kuģus, guvis apdegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsējiem zināms, ka uzreiz pēc notikušā uzņēmuma veikta pārbaude, kurā izdevies noskaidrot, ka cietušajam darbiniekam bija atļauja ugunsbīstamu darbu veikšanai. Pārējās ar notikušo saistītās nianses un šā nelaimes gadījuma iemeslus noskaidros izmeklēšanas laikā.

Foto

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl