“Mēs viņiem nesakām… Labāk, lai mierīgi guļ”; pārdots dzīvoklis, kur notika šausminoša dubultslepkavība

1 komentārs

Pagājušā gada augusta beigās raidījums “Degpunktā” ziņoja par zvērīgu noziegumu, kas noticis kādā daudzdzīvokļu namā Juglā, kur tuvinieki atraduši nogalinātu 31 gadu vecu sievieti vārdā Ksenija un viņas piecus gadus veco dēlu. Raidījums atkal viesojas traģēdijas vietā, kur uzzina, ka dzīvoklis, kur risinājās asinsstindzinošie notikumi, tagad ir pārdots.

Aizdomās par dubultslepkavības izdarīšanu toreiz aizturēts kāds 24 gadus vecs, melnīgsnējs liela auguma vīrietis, kurš it kā bijis sievietes kavalieris.

Sākotnēji kaimiņiem šķitis, ka abu attiecībās viss ir kārtībā. Turklāt vīrietis esot dievinājis arī Ksenijas puiku. Diemžēl šķietamā mīlestība pret bērnu patiesībā bija tikai aizsegs seksuālai iekārei.

Lieta nonāca tiesā ar apsūdzību par seksuālu vardarbību pret personu, kas nav sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu un tās nonāvēšanu, apzinoties, ka persona ir bezpalīdzības stāvoklī, lai noslēptu pret personu vērsto seksuālo vardarbību.

Vienkārši sakot, puika pazemots un nogalināts, bet pēc tam iznīcināta arī māte, kas mēģinājusi savu atvasi aizstāvēt.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa tagad šim monstram piespriedusi mūža ieslodzījumu. Spriedumu gan vēl ir iespējams pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā. Jāpiebilst, ka vienlaikus aizturētais notiesāts par vēl 14 mantiskiem noziegumiem.

Raidījums “Degpunktā” viesojas traģisko notikuma vietā, kur sastop mājas sētnieci. Viņa saka, ka sods ir vairāk nekā pelnīts un šāds cilvēks nedrīkst atgriezties sabiedrībā. Tāpat viņa zina stāstīt, ka vietā, kur risinājās šausmīgie notikumi – Ksenijas bijušajā dzīvoklī – tagad mīt cita ģimene.

 

Nopirka dzīvokli, dzīvo cilvēki – mamma ar meitu.

Tātad dzīvoklis nopirkts?

Jā.

Un tie, kas tur agrāk dzīvoja, viņi kaut ko…?

Mēs viņiem nesakām…  Labāk, lai mierīgi guļ.

 

 

1 komentārs