“Mēs nezinājām, ka tā nedrīkst” – tūristi pēc publiskas atkailināšanās Rīgas centrā taisnojas policijai

3 komentāri
“Mēs nezinājām, ka tā nedrīkst” – tūristi pēc publiskas atkailināšanās Rīgas centrā taisnojas policijai

Pagājušajās brīvdienās policisti Rīgā sastapušies ar pāris vecpuišu ballīšu svinētājiem. Kā var secināt, – plikumu izrādīšana tūristu vidū joprojām ir visai populāra “aktivitāte”.

Brīvdienas pēcpusdienā pie Brīvības pieminekļa patrulējošie kārtībnieki pamanījuši kādu jautru kompāniju. Vairāki no jaunajiem vīriešiem, skaļu smieklu un pudeļu šķindoņas pavadīti, nometuši drēbes un ielēkuši pilsētas kanālā. Nojaušot, ka kompānija varētu nebūt īsti “skaidrā”, kārtības sargi devušies pie atpūtniekiem. Daži jau bija “paspējuši” atkailināties.

“Tas nav noziegums. Mums ir ļoti žēl. Mēs zinām, ka izdarījām pārkāpumu, bet mēs vienkārši nezinājām, ka tā nedrīkst. Mēs esam labie. Ko mēs varam darīt, lai labotu šo kļūdu? Dodiet mums soda kvīti, un mēs to apmaksāsim. Un tas viss. Mēs nevienu neesam nogalinājuši,” taisnojās tūristi.

Turpat notikuma vietā kārtības sargus uzrunājuši arī vairāki notikušā aculiecinieki, kuriem bija izdevies iemūžināt kailo atpūtnieku izdarības un kas bija sašutuši par šādu nekaunību.

Savukārt tikai dažas stundas vēlāk, jau brīdi pēc pusnakts, līdzīgā situācijā nonācis kāds brits. Arī viņš pieķerts vecpilsētas ielās, atrodoties ne tajā piedienīgākajā paskatā. Uzreiz pēc plikumu izrādīšanas pārkāpēju apturējuši pie Rīgas domes patrulējošie policisti, kas tālāk lūguši centra pārvaldes darbinieku palīdzību.

Šajā gadījumā gan jaunajam vīrietim tomēr izdevies pārliecināt policistus, ka notikušais nav vis klaja nekaunība, bet gan neveiksmīga sakritība, tādēļ jaunais vīrietis izsprucis sveikā, un 500 eiro naudas soda vietā pārkāpējam izteikts vien mutvārdu brīdinājums. Lai arī šajās brīvdienās sastaptie tūristi nebūt nav pirmie, kas pieķerti par šādu nodarījumu, patiesībā pēdējā laikā šādu pārkāpēju nemaz nav tik daudz. Pēdējo pāris gadu laikā policisti sodījuši vien pārdesmit šādus ”plikos tūristus”.

TOP komentāri

 • Anna
  0 0 0

  Anna

  Britiem vispar nav nekadas kulturas,slikti,ka Latvijas policija noticeja britiem,ka tas no vinju puses bija joks,vinjus vajadzeja sodit.
 • Taalis
  0 0 0

  Taalis

  Britiem vispar nav nekadas kulturas un tas ir ljoti slikti,ka Latvijas policija noticeja britiem,ka tas bija joks.Vinji loti daudz atljaujas.Ta ir vinju butiba.
 • Ilze
  0 0 0

  Ilze

  Tas pieder pie Rietumu "kultūras" tāpat kā pedofilija, homoseksuālisms, narkomānija un vardarbība pret sievietēm ģimenē. "Mēs esam labie" - ha - ha - ha...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl