Meklēšanā izsludinātu zēnu policisti atrod piedzērušos kopā ar kādu vīrieti

Komentāri

Vasaras brīvlaikā daudzi bērni meklē darbu, lai nopelnītu vai gūtu pieredzi, taču bieži vien daļa bērnu vasarā izvēlas meklēt piedzīvojumus.

Kāds 12 gadus vecs zēns jau tika izsludināts policijas meklēšanā, kad atklājās, ka viņš ar kādu pieaugušu vīrieti devies iedzert kādā nomaļā vietā. Kurš kuru uzaicinājis pasēdēt, un kā notikušais izvērtēs bēgšanā, atklāj raidījums “Degpunktā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pamestas un nomaļas industriālās zonas ir tās vietas, kas vasarā dod patvērumu klaidoņiem un alkohola tīkotājiem. Policisti viņus pārāk nedzenā, ja netiek traucēti garāmgājēji. Savukārt, ja dzeršanā iesaistīti bērni, iejaukšanās ir tūlītēja. Nedēļas sākumā likumsargi Iļģuciemā, Buļļu ielā aizturējuši kādu vīrieti, kurš savā pasēdēšanā iesaistījis mazgadīgu puisi un piedzirdījis viņu līdz nemaņai.

Policistiem piebraucot tuvāk, viens no sēdošajiem piecēlies, paķēris velosipēdu un centies aizmukt, taču ar seju pa priekšu “izklājies” uz zemes.

Šobrīd pastāv aizdomas, ka velosipēds, ar kuru vīrietis grasījies mukt, ir zagts, un tas šobrīd atrodas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldē.

Kas attiecas uz aizturētā vīrieša plāniem attiecībā uz pusaudzi, saņemts paskaidrojums, ka nekādu ļaunu nodomu neesot bijis. Sākotnēji jaunieši paši iereibušo kungu esot uzrunājuši.

Lasi vēl