Komentāri
Meklē Kuldīgas pusē pazudušo Artūru Špadi
Foto: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Artūru Špadi, kurš naktī no 14. uz 15. aprīli izgāja no dzīves vietas Kuldīgas novada Ēdoles pagastā un līdz šim brīdim nav atgriezies.

Vīrietis dzimis 1993. gadā, ir 190 cm garš, kalsnas miesas būves, mati melni, garumā – pāri ausīm, tumša bārda (2–3 cm gari rugāji), slikta redze tālumā, brilles nav līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģērbies – melni brūnā, siltā kreklā ar rāvējslēdzi, zem krekla melns T-krekls ar baltu uzrakstu ”Emaus”, gaišas bikses zili pelēkā kamuflāžas rakstā, kājās melnas kedas ar auklām, kedu sānos divas brūnas svītras, zole – pelēka ar melnu.

Ja varat sniegt noderīgu informāciju par vīrieša atrašanās vietu, lūdzam zvanīt 110!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl