Mēģināja slēpt pierādījumus? Imantā mīklainos apstākļos sadeg pamests auto

2 komentāri
Mēģināja slēpt pierādījumus? Imantā mīklainos apstākļos sadeg pamests auto

Kāds mīklains noziegums pastrādāts Imantas pusē, nomaļā grants ceļa posmā pagriezienā uz Babīti. Jau dienu iepriekš vietējie iedzīvotāji ievērojuši, ka mežā pamests kāds avārijā cietis “Toyota” spēkrats, taču sākotnēji lielu vērību tam neveltīja. Nākamajā rītā automašīna sākusi degt, tāpēc vietējie spriež, ka tas darīts apzināti, lai atbrīvotos no kāda nozieguma pēdām.

Imantas apkaimē ap plkst. 10.00 no rīta kādā nomaļā mežmalā netālu no Kurzemes prospekta tika aizdedzināts pelēks ”Toyota” spēkrats. Ugunsgrēka atrašanās vietu ugunsdzēsējiem bijis grūti noteikt, tāpēc nācās vadīties vien pēc dūmu mākoņiem. Automašīna dega pilnā sešu kvadrātmetru platībā, līdz beidzot ieradās operatīvie dienesti.

“Es braucu te garām jau pēc notikušā, tur jau bija ugunsdzēsēji priekšā, un tieši policija ieradās. Es braucu projām, nogriezos pa kreisi,” stāsta vietējais iedzīvotājs. “Bet neredzēju, viņi visu jau bija nodzēsuši.”

Vietējo iedzīvotāju uzņemtie fotoattēli apstiprina, ka mežā pamestā ”Toyota” cietusi avārijā, dienu pirms tā tika aizdedzināta. Neoficiāla informācija liecina, ka automašīnas īpašnieks vēlējās atbrīvoties no transportlīdzekļa, un, lai šoferis nepamanīts noslēptu pierādījumus, bija nepieciešams atrast vietu, kurā apgrozās neliels skaits cilvēku.

“Es te ar bērnu vakar pastaigājos, redzat, mašīnas numurs, ja tas vēl būs saglabājies pēc degšanas. Latvijas numurs,” rāda aculiecinieks Imants. Apkārtējie, ieraugot pamesto spēkratu, jau sākotnēji iedomājās, ka ar to noticis kas krimināls.

“Automašīna bija nosacīti normālā stāvoklī, apsista gan drusku, pēc avārijas laikam atvilkta šurp un pamesta. Nofotografēju, jo šķita aizdomīgi, ka pamesta sasista automašīna. Vakar bija nojauta, ka tas viss slikti izskatās, un šorīt mašīna jau tika nodedzināta,” norāda aculiecinieks.

Šobrīd policija izmeklēšanā skaidros, kā un kāpēc automašīna aizdedzināta, kur notikusi avārija, kas to pamatīgi iedragāja un kas ir spēkrata īpašnieks.

2 komentāri