2 komentāri

”Vēl šodien neesmu sapratis, kas noticis,” tā saka kāds vīrietis no Madonas puses, atskatoties uz pagājušās nedēļas notikumiem. Viņa civilsieva tika aizvesta uz slimnīcu, bet pēcāk atrasta mirusi pārsimts metrus aiz medicīnas iestādes. 

Ulda balss, runājot par dzīvesbiedri Baibu, ik pa brīdim aizlūst. Pirms pusotra gada abu dzīves ceļi krustojās, bet pagājušajā nedēļā diemžēl tie tika šķirti. Svētdien Uldis saņēma zvanu no policijas, uzzinot, ka 46 gadus vecā Baiba nosalusi atrasta netālu no Madonas slimnīcas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete sirgusi ar epilepsiju un depresiju, tādēļ viņas zāļu skapīša saturs bijis gana raibs. Trešdienas pēcpusdienā Uldis pamanīja, ka Baiba neuzvedas adekvāti. Secinājis, ka sieviete pārdozējusi ikdienas zāļu devu, tādēļ izsaucis neatliekamo medicīnisko palīdzību, un Baiba nogādāta Madonas slimnīcā.

Jau agrāk Baiba nepieciešamās zāļu devas vietā iedzērusi krietni vairāk, nonākot dažādās medicīnas iestādēs. Šoreiz Uldim šķiet, ka sievietei nav bijis iemeslu vēlēties aiziet no dzīves. Vienai no Baibas meitām drīz būs ģimenes pieaugums, par ko sieviete ļoti priecājusies.

Uldis ir neizpratnē par mediķu rīcību. Kādēļ tai pat dienā, kad Baiba nogādāta slimnīcā, pēc pāris stundām arī izrakstīta. Tā kā sievietei nav bijis mobilais telefons, par došanos mājās nevienam nav paziņojusi. Vīrietim pat nav ienācis prātā Baibu mājās gaidīt ātrāk nekā pēc trim diennaktīm, jo tas esot laiks, ko slimnīcā viņa pavadījusi agrāk. Pateicoties drauga interesei par Baibas veselību, Uldis uzzinājis reālo situāciju.

Uldim stāstīts, ka slimnīcā sieviete teikusi, ka dosies mājās. Viņš gan zina, ka autobuss uz Dzelzavas pagastu vakarpusē nekursē. Vīrietis Baibai līdzi uz slimnīcu sakārtojis mugursomu ar drēbēm, taču, uzzinot par sievietes pazušanu, piefiksējis, ka invaliditātes apliecību, naudu un citas svarīgas mantas viņa atstājusi mājās. Iespējams, apzināti, jo uz medicīnas iestādi viņa doties nevēlējās, un varētu šķist, ka centusies izdarīt visu, lai tur arī nebūtu jāuzturas. Madonas slimnīcā šodien notikušo nekomentēja, šobrīd paši apkopo informāciju par 7. decembrī notikušo.

Baibas noslieces uz pārdrošām rīcībām, kas robežojas ar tieksmi uz pašnāvību, apstiprina arī policijā.

Kāda bija Baibas motivācija iedzert zāles un kas notika, izejot no slimnīcas telpām, diemžēl pajautāt viņai pašai vairs nav iespēju. Policijas darbs šobrīd ir noskaidrot sievietes nāves cēloni un vainīgās personas, ja tādas ir, lai ģimene varētu mierīgi aizvadīt Baibu viņsaulē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl