Komentāri
Mediķi uz ielas Rīgā atdzīvina klīnisko nāvi piedzīvojušu vīrieti
Foto: F64

Sestdien galvaspilsētā uz ielas mediķi pēc klīniskās nāves atdzīvinājuši kādu vīrieti, informē Neatliekamais palīdzības dienests (NMPD).

48 gadus vecajam vīrietim uz ielas bija palicis slikti. Notikuma vietā ieradās neatliekamās palīdzības mediķi un turpat sniedza palīdzību. Vīrietis bija zaudējis samaņu un viņam iestājās klīniskā nāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piesaistot specializēto mediķu brigādi tika veikti reanimācijas pasākumi un  izdevās veiksmīgi atjaunot vīrieša sirdsdarbību un samaņu. Pēcāk viņš nogādāts slimnīcā.

Kopumā mediķi aizvadītajā diennaktī saņēmuši 1096 izsaukumus. No tiem 221 ir bijuši saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl