Komentāri
Mediķi sniedz palīdzību sirmgalvei un mazai meitenei, kuras saindējušās ar tvana gāzi
Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1180 izsaukumiem, no tiem 216 bija saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem (Ieva Čīka / LETA)

Piektdien, 27. oktobrī, mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai 69 gadus vecai sievietei un sešus gadus vecai meitenei, kuras bija saindējušās ar tvana gāzi, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Gan meitene, gan sieviete esot bijušas vienā mājā. Abas naktī pamodušās ar sliktu pašsajūtu un vemšanu, bet vēlāk nogādātas slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atzīmēja Vītola, tvana gāze izveidojusies no tā, ka par ātru ir ticis aizvērts krāsns aizbīdnis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1180 izsaukumiem, no tiem 216 bija saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl