2 komentāri
Mediķi atdzīvina vīrieti, kuram peldoties iestājusies klīniskā nāve
Mārtiņš Zilgalvis / f64

Aizvadītajā diennaktī mediķi izglābuši kādu 37 gadus vecu vīrieti, kuram peldoties bija iestājusies klīniskā nāve, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).

Nelaimes gadījums noticis Zemgalē, kad kāds vīrietis pēkšņi pazudis zem ūdens – klātesošie iedzīvotāji viņu izvilkuši no ūdens un sākuši veikt atdzīvināšanas pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatējuši, ka vīrietim iestājusies klīniskā nāve, taču pēc sekmīgu atdzīvināšanas pasākumu veikšanas viņam atjaunojusies sirdsdarbība un vīrietis nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi devās uz 1113 izsaukumiem, no kuriem 230 saistīti ar traumām un citiem negadījumiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl