Medību bises un mazkalibra šautene – Ciblas novadā izņem nelikumīgus ieročus un munīciju

0 Komentāru
Medību bises un mazkalibra šautene – Ciblas novadā izņem nelikumīgus ieročus un munīciju
Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

Šonedēļ kratīšanas laikā privātmājā Ciblas novada Blontu pagastā izņemti nereģistrēti šaujamieroči un munīcija, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa rīcībā bija nonākusi informācija par iespējamu nelegālu ieroču uzglabāšanu bez attiecīgās atļaujas. Lai pārbaudītu informāciju, iepriekš uzsāktā Kriminālprocesa ietvaros 29. janvārī likumsargi ieradās Blontu pagastā, kāda 1958. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā, lai veiktu sankcionēto kratīšanu.

Apskatot vīrieša privātmāju, policisti konstatēja, ka tajā tiek glabāti nelikumīgi ieroči un munīcija. Kratīšanas laikā tika izņemti četri šaujamieroči – medību bises un mazkalibra šautene, kā arī dažāda kalibra patronas.

Šobrīd izmeklēšana turpinās un ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, vīrietim par šādām darbībām draud kriminālatbildība.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

0 Komentāru