Mazi puikas apmētā auto ar akmeņiem, bet, ieraugot policistus, nobīstas un bēg pa Daugavas ledu

3 komentāri
Mazi puikas apmētā auto ar akmeņiem, bet, ieraugot policistus, nobīstas un bēg pa Daugavas ledu

Visticamāk, katrs vismaz reizi bērnībā sastrādājis pamatīgus nedarbus, kas iespiežas atmiņā uz visu dzīvi. Trīs puišeļi pavisam nesen “ievārījuši pamatīgas ziepes” un mukuši no policijas pa plānu Daugavas ledu.

Ap plkst. 17.30 vakarā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes dežūrdaļā saņemts vēl nedzirdēts izsaukums. Trīs jaunekļi no Salu tilta ar akmeņiem metot pa garāmbraucošiem automobiļiem. Vismaz vienam braucamrīkam, kādam autobusam, jau izsists stikls.

Uz notikuma vietu norīkota viena no tuvumā esošajām patruļām, un jau pēc sešām minūtēm policisti ieradušies notikuma vietā, taču no puišeļiem vairs nebija ne miņas. Tos gan bija piefiksējuši vai visi Lucavsalas parkā sastaptie pilsētnieki. Un tā nu, pateicoties apkārtējo norādēm, vīri devušies pa pēdām huligānu trijotnei.

Drīz vien likumsargs atskārtis, kā tad trijotnei izdevies tik veikli nozust no notikuma vietas. Viņi bija izvēlējušies taisnāko ceļu – ar kājām dodoties pāri Bieķengrāvim pa ledu. Puišeļi, pamanot policistus, sabijās un uzskrēja uz ūdenstilpnes ledus, bet policists saprata, ka ledus viņa svaru diez vai izturēs, tāpēc viņš palika krastā un sauca viņus atpakaļ.

Otram likumsargam pēc īsa sprinta izdevies panākt bēgošos jaunekļus, tādēļ inspektoram nav atlicis nekas cits, kā pielikt soli, lai palīdzētu kolēģim. Taču, nonākot Mūkusalas ielā, atklājies, ka ļaundari ir vien pavisam mazi puikas. Datu pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka viņi ir tikai 10 un 11 gadus veci – viņi tika nogādāti Valsts policijas iecirknī un tika informēti viņu vecāki.

Visticamāk, bērnu izklaides iecirtīs pamatīgu robu skolnieku vecāku kabatās, jo likumsargi pieļauj, ka izsistais autobusa stikls var nebūt vienīgais puišeļu šā vakara veikums. Tāpat šāds incidents garantē vēl gana klapatu ar policiju.

3 komentāri