Māte iekāpa auto un aizbrauca – Liepājā nakts vidū uz ielas paliek piecgadīgs zēns

58 komentāri
Māte iekāpa auto un aizbrauca – Liepājā nakts vidū uz ielas paliek piecgadīgs zēns
PIXABAY

Liepājas policistiem pagājušajā nedēļas nogalē nācies būt lieciniekiem visai skaudrai sadzīves ainai – uz ielas palicis kāds mazs zēns, kura māte nakts vidū iekāpusi auto un devusies prom.

26. janvārī ap plkst. 02.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Krūmu ielā uz ielas atrodoties bērns bez pieaugušajiem. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, uz ielas atradās informācijas sniedzējs un 2013. gadā dzimis zēns.

Kā zēns paskaidroja, tad kopā ar mammu devies ciemos. Kamēr pieaugušie atradušies virtuvē, viņš sēdējis istabā un skatījies multfilmas. Pēcāk pieaugušie izgājuši no dzīvokļa, bet zēns pie loga redzējis, ka visi iekāpj automašīnā un dodoties projām. Zēns izbijies un skrējis laukā pakaļ mammai, bet viņa jau bija aizbraukusi. Pēc tam puika vairs nav spējis tikt atpakaļ kāpņu telpā, jo nav zinājis durvju kodu.

Apsekojot dzīvokli, tika konstatēts, ka tajā neviens iekšā neatrodas, taču virtuvē uz galda atradās vairākas atvērtas alkohola pudeles. Tā kā dzīvoklī neatradās neviena persona un zēnu nebija iespējams nogādāt nevienam pieaugušajam, kurš varētu viņu pieskatīt, sadarbībā ar Valsts policiju tika pieņemts lēmums, ka puika dosies uz Valsts policiju.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki vēl uzkavējās notikuma vietā, cerot sagaidīt bērna māti, tomēr līdz plkst. 03.45 tā arī neviens dzīvoklī neuzradās. Par minēto gadījumi informēti atbildīgie dienesti lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Policisti izsaka pateicību informācijas sniedzējam, tādējādi pasargājot bērnu no iespējamās traģēdijas.

TOP komentāri

 • Kristine Miljone
  +40 +38 -2

  Kristine Miljone

  Nu kā tā var. Nabaga dvēselīte, ko pārdzīvo. Mamma, taču ir vienīgais cilvēks, kam viņš uzticas ?
 • Laura Gulbe
 • Anna Voiteka
  +35 +28 -7

  Anna Voiteka

  Tādai mātei publisko pērienu vai nomētāšanu ar akmeņiem, lai citas potenciālās mātītes - savas dzīves baudītājas paskatās ??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl