Māte cenšas atgūt meitu: viņa nepiekrīt sociālā dienesta lēmumam un uzskata, ka ģimene tiek postīta nepamatoti

Draudus zaudēt aizbildniecību pār savu pusaugu meitu saņēmusi kāda māte no Rīgas, kas dzīvo hostelī. Viņa uzsver, ka nepiekrīt ne bāriņtiesas, ne savas meitas sūdzībām par sliktiem dzīves apstākļiem. Sieviete nolēmusi pārsūdzēt lēmumus un cīnīties par bērna atgūšanu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Ja arī cilvēki ir depresīvi un ir tā,ka ir nonākuši krīzes situācijā viņus parasti soda. Apsmēj un izsmej. A ja ir krīzes situācija domāšana bremzējas. Tā tas ir bieži. Un visa tā sociālā sistēma sekmē cilvēka degradāciju.
 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Visu to sistēmu ir jāreorganizē. Papīru fabrika. Tik raksta sacerējumus atskaitēm. Ko īsti tas kantoris dara vispār nav man saprotams. Atskaišu atskaites.
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Mūsdienu likumu caurumi ka katrs sīkais var sastāstīt pekstiņus par to ka vecāki nenopērk aifonu..un soc dienesti un bāriņtiesas ar pilni ar sistēmas piekopējiem!
 • Annis

  Annis

  Te jau jāsauc Tautas varas fronte un Sabiedriskie satversmes sargi! Tie risina visādas nelabvēlīgu ģimeņu problēmiņas! Bez Tabu zaudē savas pozīcijas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!