Mangaļsalas ielā plīsis ūdensvads; iedzīvotāji spiesti dzīvot plūdos

Komentāri

“Kaitinoši, kad mājai ir pārvaldnieks, kas ne par ko neatbild,” tā saka Mangaļsalas 17. nama iedzīvotāji, kuri plīsuša ūdensvada dēļ jau pusotru mēnesi dzīvo kā dīķī.

Tomēr liela daļa iniciatīvas krīzes situācijas risināšanā būs jāuzņemas pašiem ēkas īpašniekiem.

Iepretim Mangaļsalas ielas 17. namam jau ilgāk nekā mēnesi vērojama ārkārtas situācija, – zemē izveidojies tāds kā avots, un no virskārtas starp lapām spēji laužas ārā ūdens. Izrādās tā nav dabas parādība, bet gan neizdarība, par kuru iedzīvotājiem tagad jāapmaksā daudz lielāki elektrības un ūdens rēķini. Proti, plīsis maģistrālais ūdens vads. Dzīvokļos ūdens pa krānu tek, bet zudumos aiziet divreiz vairāk.

 

Iedzīvotāji sūdzējušies apsaimniekotājam, kas ir konkrētā pakalpojuma sniedzējs. Atbraukuši speciālisti no “Rīgas namu pārvaldnieka”, paskatījušies un, neko jēdzīgu nepasakot, aizbraukuši prom.

Raidījums “Degpunktā” Rīgas mājokļu departamentā prasīja skaidrojumu, cik ilgi Mangaļsalas ielas iedzīvotājiem vēl būs jādzīvo plūdu zonā, kas nes tikai zaudējumus. Papētot dokumentus, izrādās – situācija nav vērtējama viennozīmīgi par labu iedzīvotājiem.

 

Par ūdens noplūdi būs jāmaksā iedzīvotājiem. Jo ātrāk viņi lems par reālu rīcību, jo mazāki būs zaudējumi. Savukārt, ja “Rīgas namu pārvaldnieks” zaudējis iedzīvotāju uzticību, tad remontdarbu veikšanai mājinieki var algot jebkuru citu uzņēmumu.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

Lasi vēl