Mangaļsalas ielā plīsis ūdensvads; iedzīvotāji spiesti dzīvot plūdos

Komentāri

“Kaitinoši, kad mājai ir pārvaldnieks, kas ne par ko neatbild,” tā saka Mangaļsalas 17. nama iedzīvotāji, kuri plīsuša ūdensvada dēļ jau pusotru mēnesi dzīvo kā dīķī.

Tomēr liela daļa iniciatīvas krīzes situācijas risināšanā būs jāuzņemas pašiem ēkas īpašniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepretim Mangaļsalas ielas 17. namam jau ilgāk nekā mēnesi vērojama ārkārtas situācija, – zemē izveidojies tāds kā avots, un no virskārtas starp lapām spēji laužas ārā ūdens. Izrādās tā nav dabas parādība, bet gan neizdarība, par kuru iedzīvotājiem tagad jāapmaksā daudz lielāki elektrības un ūdens rēķini. Proti, plīsis maģistrālais ūdens vads. Dzīvokļos ūdens pa krānu tek, bet zudumos aiziet divreiz vairāk.

 

Iedzīvotāji sūdzējušies apsaimniekotājam, kas ir konkrētā pakalpojuma sniedzējs. Atbraukuši speciālisti no “Rīgas namu pārvaldnieka”, paskatījušies un, neko jēdzīgu nepasakot, aizbraukuši prom.

Raidījums “Degpunktā” Rīgas mājokļu departamentā prasīja skaidrojumu, cik ilgi Mangaļsalas ielas iedzīvotājiem vēl būs jādzīvo plūdu zonā, kas nes tikai zaudējumus. Papētot dokumentus, izrādās – situācija nav vērtējama viennozīmīgi par labu iedzīvotājiem.

 

Par ūdens noplūdi būs jāmaksā iedzīvotājiem. Jo ātrāk viņi lems par reālu rīcību, jo mazāki būs zaudējumi. Savukārt, ja “Rīgas namu pārvaldnieks” zaudējis iedzīvotāju uzticību, tad remontdarbu veikšanai mājinieki var algot jebkuru citu uzņēmumu.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl