Manāmi apjucis sirmgalvis Rīgas centrā mēģina iekļūt svešos auto

Pievienot komentāru
Manāmi apjucis sirmgalvis Rīgas centrā mēģina iekļūt svešos auto
Foto: Ekrānuzņēmums

Pavisam nesen Timoteja ielas iedzīvotāji pamanījuši aizdomīgu skatu – gar ielas malā novietotajiem auto ložņājis kāds sakumpis cilvēks, kurš acīmredzami centies ielauzties braucamrīkos. Cilvēki domājuši, ka notiks noziegums, bet izrādījies, ka cilvēks ir apjucis un apmaldījies.

Ceturtdien kārtības sargu palīdzība bija nepieciešama kādā klusā šķērsieliņā netālu no Centrālās stacijas, kur garāmgājēji bija pamanījuši aizdomīgu rosību pie ielas malā novietotiem auto. Taču šajā situācijā tas bijis nevis kāds kapucē tērpts ļaundaris, kurš centies aptīrīt auto, bet gan pavisam nevainīga paskata sirmgalvis, kurš izmisīgi apstaigājis vairākus ielas malā novietotus braucamrīkus.

Tā kā kungs nespēja uzrādīt pelēkā auto dokumentus, taču inspektoriem izdevās noskaidrot pensionāra personas datus, ieskatoties policijai pieejamajās datubāzes, atklājies, ka kungam nemaz nepieder šāds “Audi” un uz viņa vārda reģistrēts kāds pavisam citas markas braucamrīks.

Vīrietis tomēr uzstāja, ka tas ir viņa auto un mēģināja tajā iekļūt. Sirmā kunga runasveids gan liecināja par to, ka viņam, iespējams, ir kādi veselības traucējumi, jo viņš daļēji neorientējās laikā un telpā. Policisti sazinājās ar vīrieša radiniekiem un noskaidroja, ka vīrietim varētu būt nepieciešama medicīniska palīdzība, un kārībsargi uzreiz arī izsauca ātrās palīdzības brigādi.

Atbraukušie dakteri, saprotot, ka sirmgalvi piemeklējušas pēkšņas veselības problēmas, nolēmuši viņu nekavējoties hospitalizēt, savukārt policisti sazinājušies ar satrauktajiem radiniekiem, lai atklātu, kur tad meklējams apjukušais kungs.