2 komentāri
Lūgums palīdzēt! Pazudis onkulis Jānis Slogs; iespējams, viņam ir atmiņas traucējumi

“Lūgums palīdzēt. Ir pazudis mans onkulis Jānis Slogs (74), kurš dzīvo Egļupes ciemā, Inčukalna pagastā,” Facebook raksta žurnāliste Gunta Sloga.

Viņa informē, ka onkulis Jānis dzīvo viens, “ar savu uzticamo draudziņu sunīti”. “Sākām uztraukties brīvdienās, kad viņš nebija sazvanāms. Pirmdien, pārmeklējot māju, atrada Jāņa telefonu, bet nekādas ziņas par viņu pašu. Tas mūs dara ļoti bažīgus. Dažkārt Jānis mēdz pie kaimiņu vīriem aizsēdēties ilgāk un pārrunāt lietu kārtību, taču vienmēr dodas mājās pie sava sunīša. Šī paša iemesla dēļ viņš ilgāk par dienu nepaliek arī Rīgā. Pieļaujam, ka iepriekš pārciestas slimības dēļ viņam varētu būt radušies atmiņas traucējumi un viņš vairs nemāk atgriezties mājās,” raksta viņa radiniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis dzimis 1942. gada 15. jūlijā, ir kalsns, vidējas miesas būves, pelēkām acīm, kreisajā acs zīlītē gaišāks plankums.

“Lūdzu dalīties ar šo ziņu un piedomāt labas domas par mūsu ģimeni,” raksta Gunta Sloga.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl