Lūdz palīdzību vecmammas meklēšanā

0 Komentāru

Astoņdesmit divus gadus vecās Valentīnas Golovachevas, kura ir bezvēsts pazudusi kopš sestdienas, ģimene ir izmisusi un lūdz iedzīvotājus palīdzēt vecmammas meklēšanā, vēsta “Degpunktā”.

Kaķene Soņja jau piekto dienu pa mājām dzīvojas viena un nepacietīgi gaida savu saimnieci. Astoņdesmit divus gadus vecā Valentīna Golovacheva dzīvokli Olainē, Stacijas ielā, pameta ceturtdienas, 8. jūlija, vakarā vai piektdien, 9. jūlijā, no rīta. Pensionāres ģimenei nav nojautas, kur sirmgalve devās.

Valentīnas fotoattēls izlīmēts teju visā Olainē, pārsvarā vietās, kur pulcējas cilvēki. Arī sievietes kaimiņi zina, ka jātur acis vaļā un lieku reizi jāpārliecinās, vai pensionāre nav manīta apkaimē. Viņa nesen pārcieta insultu un pārvietojas lēni.

Jurijs, Valentīnas kaimiņš

“Grūti kaut ko pateikt, jo, kad viņa izgāja, tad vienmēr sēdēja pie mājas. Tuvumā mājai, turklāt ļoti reti pastaigājās. Pēdējo reizi viņu redzēju uz soliņa, stāvvietā, tur arī viņa sēdēja. Soliņš atrodas mājas otrā pusē, kur pie kāpņu telpas novietotas automašīnas.”

Anastasija pieļauj iespēju, ka vecmamma varētu būt Rīgā. Viņa agrāk dzīvoja Ziepniekkalnā un varbūt devās uz turieni. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura saucas “Koledža” un ir pārsimt metru attālumā.

Vēl ir iespēja, ka kundze devās ciemos pie draudzenes Āgenskalnā vai uz Centrāltirgu, bet līdz galamērķim nav tikusi. Uztraukums ir pārņēmis tuvinieku prātus.

Arī policija jau vairākas dienas meklē bezvēsts pazudušo un lūdz iedzīvotājus nākt talkā.

Ance Rozīte, Valsts policijas pārstāve

“Aicinām aplūkot sievietes fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67086678, 20269017 vai 110.”

0 Komentāru