Lūdz palīdzību attēlā redzamā vīrieša meklēšanā

3 komentāri

Bezvēsts pazudušā Kaspara Dileviča ģimene vērsās pie TV3 raidījuma ”Degpunktā” ar cerību, ka kāds atpazīs radinieku un par to ziņos policijai. Viņš, iespējams, neorientējas apkārtnē un cieš no dažādiem veselības traucējumiem. Meklēšanas darbi pagaidām nav vainagojušies panākumiem, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Pirms 11 dienām no sava dzīvokļa Dagmāras ielā izgāja 41 gadu vecais Kaspars Dilevičs. Viņa istabas biedrs pusnaktī dzirdēja aizcērtamies ārdurvis. Kaspars kopš tā brīža ir pazudis bezvēsts, un viņa meklēšanā iesaistījušies arī draugi.

“Viņš ir 1,90 cm garš, bija tērpies zilā sporta kostīmā. Izgājis no mājas čībās. Ir aizdomas, ka viņš bija neadekvātā stāvoklī. Uz kakla un uz kājas viņam ir grieztas brūces rēta. Viņam bija problēmas ar alkoholu un ir aizdomas, ka tobrīd viņš bija iedzēris. Un nav zināms, ko tieši viņš dzēra, iespējams, tā saucamo “krutku”,” skaidro Kaspara bērnības draugs Kriss.

Kaspara mamma Marija cīnās par dēla atrašanu katru dienu. Ir iesaistīta policija, organizācija ”Bezvēsts.lv”, kā arī Iļģuciema iedzīvotājiem izdalītas lapiņas ar vīrieša attēlu. Marija saka, ka spriedze ir neizturama, īpaši, kad uzrodas nepatiesa informācija.

“Esot paklīdušas baumas, ka viņš ir pakāries Dzegužkalnā, bet tā nav taisnība, policijā mēs vērsāmies uzreiz. Policija teica, ka nav neviens tāds cilvēks atrasts, slimnīcās un nekur nav uzrādījies, nē, tā nav taisnība,” stāsta Kaspara māte Marija.

Tuvinieki ir pārliecināti, ka Kaspars ir dzīvs. Tiesa, kādā stāvoklī un kur viņš atrodas, ir tikai aptuvena nojauta. Daži pat ķērušies klāt zīlēšanai.

“Godīgi sakot, mans draugs nodarbojas ar Taro kārtīm, un viņam parādās, ka viņš ir Daugavas kreisajā krastā un atrodas bezpajumtnieku vidū. Dzīvs, bet ļoti apdullinātā stāvoklī. Iespējams, narkotikas vai alkohols,” stāsta Kriss.

Marija atklāj, ka dienu pirms pazušanas viņa kopā ar dēlu devās pie ārsta. Vīrietis bija smagi saindējies ar grādīgajiem dzērieniem un, mātes atbalstīts, centās atlabt.

“Asins analīzes izrakstīja, pie narkologa norīkojumu iedeva, viņš bija apņēmies, ka beidzot pietiks. Viņam kaut kas ar galvu sagāja greizi, viņam ir tiešām garīgi veselības traucējumi radušies,” stāsta Marija.

Kaspara Dileviča meklēšana ir nodota kriminālpolicijai, taču pagaidām ziņas par progresu nav. Vīrieša ģimene aicina cilvēkus kārtīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja Kaspars kaut kur manīts, ziņot policijai pa tālruņa numuru 110.

3 komentāri