Lokāla mēroga zombiju apokalipse Ziepniekkalnā: pa rajonu klīst asiņains un agresīvs vīrietis

17 komentāri
Lokāla mēroga zombiju apokalipse Ziepniekkalnā: pa rajonu klīst asiņains un agresīvs vīrietis

Darba dienas rītā Ziepniekkalna iedzīvotāji savām acīm varējuši vērot lokāla mēroga zombiju apokalipsi, kad autobusu galapunktā un tā apkārtnē klaiņojis kāds asinīm notašķīts un manāmi agresīvs tipiņš. Viņš ne tikai pārbiedējis apkārtējos, bet arī pamatīgi apstrādājis kādu ielas malā novietotu auto. 

Līdz ar to rīta agrumā galvaspilsētas kārtības sargi traukušies uz 40. autobusa galapunktu Ziepniekkalnā, kur klīdis agresīvs, asinīm noplūdis tipiņš. Redzētais pamatīgi pārbiedējis vairākus apkārtējos.

Šajā gadījumā, lai nedaudz nomierinātu agresīvi noskaņoto jaunieti, policisti viņu saslēguši roku dzelžos un aizveduši līdz policijas auto. Jaunais vīrietis sacīja, ka viņš esot sakāvies laimētavā “Fēnikss”. Tā kā bija acīmredzams, ka jaunietis gan dūru cīņā ir guvis dažādas traumas, uz notikuma vietu izsaukti ātrās palīdzības mediķi, kuri konstatējuši, ka ievainojumi ir gana nopietni, lai cietušajam policijas pavadībā būtu jādodas uz tuvāko slimnīcu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl