17 komentāri

Darba dienas rītā Ziepniekkalna iedzīvotāji savām acīm varējuši vērot lokāla mēroga zombiju apokalipsi, kad autobusu galapunktā un tā apkārtnē klaiņojis kāds asinīm notašķīts un manāmi agresīvs tipiņš. Viņš ne tikai pārbiedējis apkārtējos, bet arī pamatīgi apstrādājis kādu ielas malā novietotu auto. 

Līdz ar to rīta agrumā galvaspilsētas kārtības sargi traukušies uz 40. autobusa galapunktu Ziepniekkalnā, kur klīdis agresīvs, asinīm noplūdis tipiņš. Redzētais pamatīgi pārbiedējis vairākus apkārtējos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā, lai nedaudz nomierinātu agresīvi noskaņoto jaunieti, policisti viņu saslēguši roku dzelžos un aizveduši līdz policijas auto. Jaunais vīrietis sacīja, ka viņš esot sakāvies laimētavā “Fēnikss”. Tā kā bija acīmredzams, ka jaunietis gan dūru cīņā ir guvis dažādas traumas, uz notikuma vietu izsaukti ātrās palīdzības mediķi, kuri konstatējuši, ka ievainojumi ir gana nopietni, lai cietušajam policijas pavadībā būtu jādodas uz tuvāko slimnīcu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl