Komentāri

Cik lielas pūles jāpieliek, lai ieinteresētu kārtības sargus veikt izmeklēšanu pēc it kā nieka loga izdauzīšanas? Kāda ģimenes no Baldones panāca savu vien ar otro reizi, kad jau bija savākusi pierādījumus un atšifrējusi vainīgo.

Ausma kopā ar dēlu trešdienas naktī tēloju izmeklētājus policijas darbinieku vietā. Kāds gudrinieks nakts melnumā izdomāja ģimenes mājas logos lidināt akmeņus. Tā kā pirmais mēģinājums neizdevās tāds kā plānots, metējs nāca otrreiz un padarīja savu “darbu” līdz galam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl kāds vainu pastiprinošs fakts iespējamajam loga skandētājam, ir viņa neapdomīgais zvans Ausmas dēlam īsi pēc sava varoņdarba izdarīšanas. Sieviete stāsta, ka vienam no ģimenes locekļiem ir neliels kašķis ar, viņasprāt, vainīgo personu. Iespējams, akmens stiklā bija kāds iebiedēšanas veids.

Pieliekot savas pūles, ģimene beidzot ieinteresēja policijas darbinieku, un nu ir cerība, ka vainīgajam būs jāatbild par savu rīcību. Kādēļ jau trešdienas naktī nevarēja ķerties vērsim pie ragiem, tas lai paliek uz kārtības sargu sirdsapziņas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl