“Visi logi izsisti, pilns trotuārs ar stikliem.” Satrakojies krāsotājs izdemolē svešu dzīvokli

37 komentāri

Kāds krāsošanas darbu meistars jau ilgāku laiku Rīgā, Purvciemā, svešā dzīvoklī veica remontu, bet, kad runa ar mitekļa īpašnieku nonāca līdz samaksai, radušās domstarpības. Tās atrisinātas ar nopietniem zaudējumiem abām strīdā iesaistītajām pusēm. Remontējamais dzīvoklis izdemolēts.

Purvciema krāsotājs – pie šādas iesaukas brīvdienās ticis kāds Ilūkstes ielas 101. nama 1. korpusa pagaidu iemītnieks, jo mājā sarīkojis pamatīgu traci un cauri logu rūtīm izlidinājis vairākas bundžas ar krāsu. Vietējie sākumā padomājuši, ka kaimiņš satrakojies un izraisījis gāzes eksploziju – tik trokšņaina bijusi viņa ārdīšanās.

“Tik spēcīgs sprādziens bija, ja jau logi izlidoja. Ko tad viņš tos ar rokām dauzīja? Es domāju, ka kaut kas uzsprāga,” stāsta mājas iedzīvotājs.

“Gāju sildīt brokastis, skatos nevar piešķilt. Es zvanīju kaimiņiem, viņi saka, ka tur ir kaut kāda problēma. Pēc tam jau zvanīju uz citu kāpņu telpu, prasīju, vai ir gāze. Viņi teica, ka ir. Es saku, ka mums nav. Man saka, ka pie mums sprādziens bijis. Izeju, visi logi izsisti, pilns trotuārs ar stikliem,” teic vietējais iedzīvotājs.

Jandāliņš pamatīgs, bet sprādziena neesot bijis, kaimiņu teikto steidz piekoriģēt kāds labāk informēts kaimiņš. Vīrietis norāda, ka remontstrādnieks, visticamāk, bija smagā reibumā un “kaifu” nolēma noķert pēc telefoniska strīda ar dzīvokļa īpašnieku.

“Viņš tur it kā īrēja dzīvokli un remontēja to. (DP: Īrēja un remontēja?) Un dzīvoja tur. Tā bija kā samaksa par īri. (DP: Un “jumts aizbrauca”?) Un “jumts aizbrauca”, bet varbūt viņš viņam piezvanīja, ka no kaut kā jādzīvo, naudu vajag. (DP: Nevienojās?) Nevarēja vienoties, un tad naktī te sāka visu lauzt un mest ārā. (DP: Savāca viņu?) Te bija tik daudz policijas mašīnu, pat tie no ”Alfas” bija,” teic mājas iedzīvotājs.

Policijā apstiprina, ka vainīgais ir aizturēts un, likumsargiem veicot operāciju, radās pamatotas aizdomas, ka dauzoņa saēdies kādas tabletes, kaut ko injicējis vai iešņaucis.

“Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka iespējamais vainīgais vīrietis ir strādnieks, kurš nolīgts dzīvoklī veikt remontdarbus. Aizdomās par narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu vīrietis tika nogādāts uz ekspertīzi. Ņemot vērā, ka, iespējams, izmetot pa logu bundžu ar krāsu, bija sabojāta kāda automašīna, Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas,” norāda Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Par svešas mantas tīšu bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
37 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi