Sētniecei aizdomas par līķi dzīvoklī, taču iedzīvotāji un policija vilcinās

17 komentāri

Ko jūs darītu, ja kaimiņu dzīvoklī nedēļām ilgi bez pārtraukuma degtu gaisma, koridorā izplatītos neciešama smaka un būtu aizdomas, ka dzīvoklī ir miris cilvēks? Iespējams, jūs rīkotos, taču Juglā kādas mājas iedzīvotāji izlikās gaismu neredzam, smaku no kāpņu telpas izvēdināja, atverot visus logus, bet beigu beigās no skaudrās patiesības aizbēgt neizdevās.

Kādas piecstāvu mājas pēdējā stāvā Rīgā Juglas ielā jau ilgāk nekā mēnesi dienu un nakti istabā dega gaisma. Kaimiņiem tas likās aizdomīgi, bet ne tik ļoti, lai sauktu policiju vai kaut vai pieklauvētu pie dzīvoklī mītošās pensionāres durvīm. Tomēr bažas sākušas pieaugt, kāpņu telpā parādoties smakai, taču policija vilcinājusies ar durvju atvēršanu.

“Viņa vienmēr gāja uz veikalu, sarkana virsjaka, pārējais viss melns, es viņu visu laiku redzēju, bet te uzkopju un vairs neredzu. Logi visi ciet, bet guļamistabā visu laiku deg gaisma. Tad es te sāku vaicāt, visi tādi vienaldzīgi. Policija atbrauca un pateica, ka nevar atvērt durvis, viņai ir radinieki. Laikam nav tāda likuma,” stāsta mājas sētniece Elvīra.

Viņa norāda, ka smaka kļuvusi neciešama, bet par to neviens nav ziņojis. Pati kārtējās uzkopšanas laikā sapratusi, ka ir tik traki, ka acīs cērtas. “Pirms nedēļas vai pusotras es uzkāpu tur augšā, jo es uzkopju kāpņu telpas, bija tāda smaka it kā kaķis nomiris piektajā stāvā. Es nodomāju, kas par lietu, un atvēru logu! Viss izvēdinājās, bet arī mājas pārvalde bija informēta, jo es viņiem par to ziņoju,” teic Elvīra.

Beigu beigās sētniece kopā ar vienu no kaimiņienēm ņēmušas lietas savās rokās – sameklēti radi, kuri akurāt nevēlējušies ierasties, tomēr, kārtīgi nostrostēti, beigās saņēmušies.

Sieviete sazvanījusi radiniekus, tur atbildēja padzīvojusi sieviete un pateica, ka viss ir normāli. “Kā var būt normāli, ja dienu un nakti deg gaisma. Tātad kaut kas nav normāli. Tad nu vakar atbrauca tas māsas dēls, kurš pat nezināja, kur viņa tante dzīvo. Nu un atvēra viņš durvis, savāca tur… Pateica, ka kaut kādu daļu no viņas savāca, bet tie tārpi, kas tur bija, jau sāka līst pa stāviem,” stāsta mājas sētniece.

Izrādās, tuvinieki arī tagad nelabprāt vēlas sakopt dzīvokli, sakot, ka viņiem neesot līdzekļu, lai noīrētu uzkopšanas servisu. Jo smaka tiešām ir specifiska un vajadzīga profesionālu tīrītāju iekaušanās.

“Degpunktā” nevienu no radiniekiem notikuma vietā nesastopam, bet uzzinām, ka viņi esot zvanījuši kaimiņiem un rājušies, ka ir nepamierināti ar šīs situācijas publiskošanu. Tomēr svarīgākais tagad ir policistiem veikt mirstīgo atlieku ekspertīzes un noskaidrot, vai sieviete nav mirusi vardarbīgā nāvē. Jāpiebilst, ka pēc neoficiālām ziņām no dzīvoklī mitušajiem trim kaķiem, dzīvs palicis tikai viens, kurš ilgstoši sēdējis logā un skrāpējies pret stiklu, lūdzot cilvēku palīdzību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl