Likumsargi policijas iecirkņa pagalmā sastopas ar iereibušu autovadītāju

0 Komentāru

Kādu kungu no autovadītāja apliecības zaudēšanas neatturēja pat vairākkārtēji un nepārprotami policistu brīdinājumi par braukšanas dzērumā sekām, un pārkāpējs izvēlējies visai interesantu vietu, kur nakts laikā pavizināties ar auto – inspektori ar viņu sastapušies policijas iecirkņa pagalmā, vēsta “Degpunktā”.

Brīvdienas naktī Inčukalna kārtības sargi atgriezušies savā bāzes vietā jeb ēkā, kur atrodas arī vietējais policijas iecirknis, un turpat pagalmā pamanījuši kādu “Audi”, pie kura atradušies divi vīrieši ar acīmredzami “aizmiglotiem” skatiem.

Viens no kārtības sargiem devies pie auto un uzrunājis abus vīriešus – viņu atbilde un izturēšanās apstiprinājusi aizdomas par braukšanu reibumā, tādēļ policists skaidri un gaiši norādījis, ka šādā stāvoklī nekur braukt nedrīkst. Lai arī inspektori pēc sarunas nolēmuši vēl brīdi uzgaidīt, pēc neilga laika saņemts kāds izsaukums, tādēļ kārtības sargs vēlreiz devies pie “Audi”, aicinot dzērušo autovadītāju atstāt spēkratu jeb meklēt tam citu šoferi.

Vēl pārdesmit minūtes, un kārtības sargi paveikuši savu uzdevumu, jau atkal stūrējuši iecirkņa virzienā, taču šoreiz pat līdz pagalmam nav tikuši.

Madara Šveca, Reģionālās pašvaldības policijas kārtībniece

“Braucot pa Inčukalnu virzienā no Cīruļu ielas uz Atpūtas ielas pusi, šī pati automašīna brauca mums atkal pretī. (..) Mūsu nodaļa atrodas Atmodas ielā, bet šoferis dzīvoja Smilšu ielā, tie ir aptuveni 500 metru, un viņš varēja doties turp ar kājām, kā mēs arī viņam ieteicām, pirms viņš iekāpa automašīnā un sāka to vadīt. Taču vīrietis, tā sacīt, izvēlējās grūtāko ceļu.”

Pēc šā brauciena “Audi” uz kādu laiciņu nāksies nolikt pie sētas, jo par šādu pārkāpumu draud vairākus gadus ilgs liegums sēsties pie auto stūres, ko papildinās arī liels naudas sods.

0 Komentāru