Līgo dienā no ūdenstilpnēm izvilkti četri cilvēki

3 komentāri
Līgo dienā no ūdenstilpnēm izvilkti četri cilvēki
DĀVIS ŪLANDS, F64

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izvilka četrus cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informēja, ka vakar Tērvetes novadā, ezerā atrasts pirmdien meklētais cilvēks, kurš nedzīvs ezerā atrasts divu trīs metru dziļumā.

Tāpat bez dzīvības pazīmēm plkst.15.21 atrasts cilvēks Rīgas kanālā, un plkst.15.46 Ludzas novada ezerā 120 metrus no krasta atrasts vēl viens bojāgājušais.

Savukārt Rīgā plkst.7.34 saņemts izsaukums par slīkstošu cilvēku Ķīšezerā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās notikumu vietā, cilvēku no ūdenstilpnes izvilka makšķernieks.

Aizvadītājā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās 124 izsaukumos, no kuriem bija 42 ugunsgrēka dzēšana, tostarp viens meža ugunsgrēks, 26 glābšanas darbi un 56 maldinājumi.

LETA jau ziņoja, ka VUGD svētdien plkst.17.28 saņēma informāciju, ka Tērvetes novadā ezerā slīkst cilvēks. Ar laivas palīdzību pārmeklējot norādīto vietu, cilvēks netika atrasts. Iespējamā slīkšanas vieta pārmeklēta arī iesaistot VUGD Jelgavas daļas ūdenslīdējus. Taču arī tas nedeva rezultātus.

Iestājoties tumsai vakarā meklēšanas darbi tika pārtraukti. Otrdien kopā ar Valsts policijas darbiniekiem VUGD turpinās pazudušā cilvēka meklēšanu.