Lielupes dzelmē ieripo automašīna ar meitu – satraukts tēvs ziņo policijai, taču pierādījumu notikušajam nav

10 komentāri
Lielupes dzelmē ieripo automašīna ar meitu – satraukts tēvs ziņo policijai, taču pierādījumu notikušajam nav

Lielupē ieripojis auto bez vadītāja. Automašīnā it kā palikusi jauna sieviete, taču šīs ziņas pagaidām nav apstiprinātas, informē policija.

Trešdienas vakarā upes krastā pie Lielupes tilta dzelmē it kā pazudusi vieglā automašīna. Spēkrata saimnieks nekavējoties saucis glābējus un policistus, apgalvojot, ka dzelmē ierauta arī viņa meita.

Nekavējoties mobilizējušies nirēji un sākuši pārbaudīt dzelmi. Tikmēr krastā palikušie glābēji un policisti sākuši apskatīt krastu, bet nav atraduši nevienu pēdu, kas liecinātu, ka tur vispār bijusi mašīna.

 

 

Satraukts dialogs starp vīrieti un likumsargiem

– Kādam ātrumam jābūt, lai te iebrauktu?

-Es nezinu, neviens ar to mašīnu nebrauca, atslēgas ir pie manis.

-Bet mašīnas nav?

-Meita palika mašīnā. Es teicu, ka iešu tālāk paskatīties. Aizgāju aiz līkuma, paņēmu cigareti, nokāpu lejā, skatos mašīna! Domāju, ka jāģērbjas nost un jālec ūdenī bet  sapratu, tak neko nevarēšu izdarīt. Aiz kreņķiem sāku zvanīt sievai, prasīju, ko lai dara? Sieva pateica – 112!

 

 

Jau pēc brīža vīrietis par meitu šķiet piemirsis, un nu viņu vairāk uztrauc upē noslīkušais auto un dokumenti.

Līdz tumsai glābējiem tā arī neizdodas atrast ne automašīnu, ne pazudušo sievieti. Ceturtdien ūdenslīdēji turpināja meklēšanas darbus, taču šobrīd nav ziņu, ka kaut ko būtu izdevies atrast. Jaunākās ziņas par šo visai notikumu ziņosim jau piektdien.

TOP komentāri

  • Anna Iveta
    +5 +5 0

    Anna Iveta

    Rakstam priekšā izlec milzu degvìna reklāma un noņemt to nevar un izlasiit arii neko nevar! Tieşi tā kā reklāmā rakstìts-nekā lieka-tikai degvìns :D
  • Irina Orlovska
  • Anna Klingenberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl