5 komentāri
Lielajos kapos policisti pieķer trīs jauniešus ar marihuānas “kāsīti”
(Zane Bitere / LETA)

Sestdien, 22. oktobrī, īsi pēc plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki, apsekojot Lielos kapus, pamanīja trīs, iespējams, nepilngadīgus jauniešus. Viens no viņiem tina cigareti. Policisti piegāja pie personām, lai pārliecinātos par viņu vecumu.

Kā informē RPP, apskatot cigareti, sajusta marihuānai raksturīgā smaka. Pārbaudot jauniešu somu saturu, atrasts arī iepakojums ar zaļganbrūnu augu izcelsmes maisījumu. Pārrunu laikā jaunieši atzinās, ka iepriekš smēķējuši marihuānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka divi no viņiem šogad ir sasnieguši pilngadību, savukārt trešais jaunietis ir 17 gadus vecs.

Pārkāpēji aizturēti un nogādāti Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ekspertīžu veikšanai, pēc kā visi nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl