5 komentāri
Lielajos kapos policisti pieķer trīs jauniešus ar marihuānas “kāsīti”
(Zane Bitere / LETA)

Sestdien, 22. oktobrī, īsi pēc plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki, apsekojot Lielos kapus, pamanīja trīs, iespējams, nepilngadīgus jauniešus. Viens no viņiem tina cigareti. Policisti piegāja pie personām, lai pārliecinātos par viņu vecumu.

Kā informē RPP, apskatot cigareti, sajusta marihuānai raksturīgā smaka. Pārbaudot jauniešu somu saturu, atrasts arī iepakojums ar zaļganbrūnu augu izcelsmes maisījumu. Pārrunu laikā jaunieši atzinās, ka iepriekš smēķējuši marihuānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka divi no viņiem šogad ir sasnieguši pilngadību, savukārt trešais jaunietis ir 17 gadus vecs.

Pārkāpēji aizturēti un nogādāti Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ekspertīžu veikšanai, pēc kā visi nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl