“Līdz jostasvietai kaila vārtījās pa sniegu!” Piedzērusies grūtniece slimnīcas teritorijā sarīko traci

8 komentāri

Likumsargu darbā nereti gadās arī ļoti sarežģītas un gluži vai neticamas situācijas, kurās ir grūti atrast pareizo risinājumu – nesen inspektori slimnīcas teritorijā sastapušies ar kādu piedzērušos grūtnieci. 

Darba dienas naktī galvaspilsētas policisti devušies uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas teritoriju, kur notiekot skaļš konflikts starp kādu iereibušu sievieti un vīrieti.

“Piedodiet, es nezinu, ko darīt ar sievieti. Mēs viņu knapi iestūmām mašīnā. Viņa līdz jostasvietai kaila vārtījās pa sniegu, viņa ir stāvoklī un piedzērusies. Mēs ar viņu netiekam galā,” tā inspektoriem notikuma vietā pastāstīja kāds vīrietis.

Aprunājoties ar klātesošajiem, atklājies, ka “Volkswagen” salonā iesēdinātā sieviete ir septītajā grūtniecības mēnesī un šajā dienā pamatīgi piedzērusies. Redzot notikušo, dzīvesbiedrs kopā ar pāris paziņām viņu piespiedu kārtā atvedis uz slimnīcu, taču tās darbinieki likumsakarīgi nav varējuši uzņemt sievieti, kura pati atteikusies no jebkādas medicīniskās palīdzības.

8 komentāri