1 komentārs
Ulbrokā uzdarbojas sevišķi nekaunīgi huligāni – bojā automašīnas šoferu klātbūtnē!

Trešdien, 15. novembrī, pulksten 22.00 Ulbrokā vīrietis pamanījis, ka pie viņa “Volvo” markas automašīnas pienāk divi nepazīstami jaunieši, no kuriem viens sācis lauzt aizmugurējā loga tīrītāju. Automašīnas īpašnieks ļaundarim uzsaucis, lai viņš pārstāj bojāt automobili. Huligāns uz aizrādījumu neesot reaģējis, gluži otrādi – sācis lauzt automašīnas atdurstieni.

Saņemot atkārtotu aizrādījumu, huligāns kopā ar savu draugu pienācis pie automašīnas vadītāja, kurš tobrīd stāvējis uz ielas kopā ar savu paziņu, un uzsākuši kautiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc miesas bojājumu nodarīšanas, ļaundari iesēdušies savā BMW markas automašīnā un aizbraukuši. Savukārt sabojātās automašīnas īpašnieks par notikušo paziņojis Valsts policijai.
Rīgas Teikas iecirkņa policisti minēto BMW markas spēkratu izsludināja meklēšanā. Pēc divām stundām šo automašīnu lidostas teritorijā identificēja policisti. Pie automašīnas tobrīd atradās viens no aizdomās turētajiem – 1991. gadā dzimis jaunietis kopā ar divām meitenēm. Kā izrādījās, viņa draugs – 1989. gadā dzimušais automašīnas bojātājs bija devies lidostā sagaidīt atgriežamies savu draudzeni. Lidosta “Rīga” iecirkņa policisti abus jauniešus aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī gan 1989. gadā dzimušais aizdomās turētais, gan viņa 1991. gadā dzimušais draugs izskatījās narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē, tāpēc viņiem nozīmēta ekspertīze.

Vecākais no aizturētajiem jau iepriekš ir sodīts par narkotisko vielu lietošanu, savukārt otrs jaunietis iepriekš sodīts par laupīšanu un zādzību ar iekļūšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta otrās daļas – par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa, un ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Ja ekspertīze apstiprinās, ka jaunieši aizturēšanas brīdī atradušies narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē, viņiem būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

1989. gadā dzimušajam automašīnas bojātājam piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

TOP komentāri

  • Gita
    0 0 0

    Gita

    LIDOSTĀ uzdarbojas????? Cienījamie skaties.lv "žurnālisti"- pirms lieciet šādu virsrakstu, vispirms izlasiet rakstu! Uzdarbojās Ulbrokā, ne lidostā. Lidostā tikai aizturēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl