Ledus vilina rīdziniekus! 100 eiro sods nemazina vēlmi pastaigāties pa ledu

1 komentārs

”Degpunktā” jau vēstīja par kādu krietni pār mēru apreibušu vīru Aizkrauklē, kurš pēc kārtīgas ballītes iesnaudies uz Daugavas ledus un kura glābšanas operācijā nācies iesaistīt pat ugunsdzēsējus. Arī galvaspilsētā šī ir aktuāla problēma, jo tikai vakar vien operatīvajiem dienestiem vairākkārt nācies izbraukt uz izsaukumiem, kas saistīti ar ļaudīm uz aizsalušās upes ledus.

Neskatoties uz to, ka pastaiga pa ledu galvaspilsētā laikā, kad tas ir liegts, ir visai dārga izklaide un var izmaksāt līdz pat simt eiro, ik dienas netrūkst tādu, kuri ir gatavi riskēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai neiekultos nepatikšanās, likumsargi aicina pilsētniekus pirms došanās šādās pastaigās ieskatīties Rīgas domes mājaslapā, kur ir atrodama informācija par to, kur atrašanās uz ledus ir atļauta un kur tā liegta.

Foto

TOP komentāri

  • .
    0 0 0

    .

    nu a kam tad pieder upe vai ezers? nevienam. kā var iekasēt pa staigāšanu, ja Nilam nepieder daugava?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl