Komentāri

Šis stāsts vairāk attiecas uz cilvēkiem, kas nodarbināti lauku darbos un mēdz iegādāties salīdzinoši dārgu lauksaimniecības tehniku. Tur kur apgrozās nauda, arī krāpnieki sarodas ātri.

Pamatīgas galvassāpes pēdējā laikā policistiem sagādājuši krāpnieki, kuri internetā aptin ap pirkstu lauksaimniekus un izmāna no viņu maciņiem iespaidīgas naudas summas par dažādas smagās tehnikas iegādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aicina nepievērst uzmanību sludinājumiem, kas piedāvā neadekvāti zemu cenu. Uz to ari parasti krāpnieki spēlē un prasa priekšapmaksu, lai prece netiktu pārdota kādam citam.

Un arī tas, ka nauda ceļo uz kontu un šķiet ir izsekojama, izrādās neko nedod. Uzņēmumi bieži vien ir fiktīvi,vai arī konti izveidoti uz mazturīgu personu vārda, kas par šīm shēmām kā vēlāk izrādās neko nezina. Šobrīd policisti ir apzinājuši 12 cietušos, taču likumsargi ir pārliecināti, ka krāpnieku upuru ir daudz vairāk.

Jau šobrīd aplēstie zemniekiem nodarītie zaudējumi mērāmi vairākos desmitos tūkstošos eiro. Ja arī jūs esat apkrāpto vidū, ziņojiet sava iecirkņa inspektoriem pa tālruni 110. Katrs iesniegums palīdzēs saprast šī noziedzīgā veida kopainu un apjomu un tādā veidā arī daudz vieglāk būs notvert visus iesaistītos krāpniekus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl