Komentāri

Šis stāsts vairāk attiecas uz cilvēkiem, kas nodarbināti lauku darbos un mēdz iegādāties salīdzinoši dārgu lauksaimniecības tehniku. Tur kur apgrozās nauda, arī krāpnieki sarodas ātri.

Pamatīgas galvassāpes pēdējā laikā policistiem sagādājuši krāpnieki, kuri internetā aptin ap pirkstu lauksaimniekus un izmāna no viņu maciņiem iespaidīgas naudas summas par dažādas smagās tehnikas iegādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aicina nepievērst uzmanību sludinājumiem, kas piedāvā neadekvāti zemu cenu. Uz to ari parasti krāpnieki spēlē un prasa priekšapmaksu, lai prece netiktu pārdota kādam citam.

Un arī tas, ka nauda ceļo uz kontu un šķiet ir izsekojama, izrādās neko nedod. Uzņēmumi bieži vien ir fiktīvi,vai arī konti izveidoti uz mazturīgu personu vārda, kas par šīm shēmām kā vēlāk izrādās neko nezina. Šobrīd policisti ir apzinājuši 12 cietušos, taču likumsargi ir pārliecināti, ka krāpnieku upuru ir daudz vairāk.

Jau šobrīd aplēstie zemniekiem nodarītie zaudējumi mērāmi vairākos desmitos tūkstošos eiro. Ja arī jūs esat apkrāpto vidū, ziņojiet sava iecirkņa inspektoriem pa tālruni 110. Katrs iesniegums palīdzēs saprast šī noziedzīgā veida kopainu un apjomu un tādā veidā arī daudz vieglāk būs notvert visus iesaistītos krāpniekus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl