Latvijā 20 un 22 gadus veci puiši izvaro meiteni un video ieliek internetā

Komentāri

Šonedēļ medijos plaši izskanējušas ziņas par notikumu pēc kāda naktskluba apmeklējuma, kad divi jauni puiši – 20 un 22 gadus vecie Ēriks un Artūrs – esot izvarojuši kādu meiteni. Internetā arī uzplaiksnīja dažas miglainas fotogrāfijas, ko it kā puiši publiskojuši tiešraidē notikuma brīdī. Tieši tādēļ izplatījās baumas, ka izvarošana ir inscenēta, lai sabiedrībā radītu sašutumu un iegūtu pēc iespējas vairāk interneta skatījumu. Taču runas tika kliedētas nedēļas beigās, kad policija paziņoja, ka abiem jaunajiem puišiem tiesā prasīs apcietinājumu, jo viss noticis pa īsam.

Raidījumam “Degpunktā” izdevās sazināties ar cietušās meitenes paziņu, kura nākamajā rītā pēc notikušā paspējusi noskatīties visus šokējošos video un apskatīt bildes, līdz tās izdzēstas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušās meitenes paziņa:

Iepriekšējās brīvdienās es iegāju ”Instagram” un ieraudzīju visus tos video – es biju ļoti šokēta. Nezināju, ko darīt tālāk ar šo informāciju, un burtiski pēc pāris dienām tas uzpeldēja tīklā, kaut kādi aktīvisti to visu nosūtīja ”kompromat.lv”, un tas viss kļuva par sabiedrības īpašumu, ja tā var teikt. Un cilvēki centās saprast, kas tas vispār tāds bija.

Video ir redzams, ka cietusī meitene esot teikusi varmākām, lai viņu neaiztiek, taču puiši esot par meiteni turpinājuši ņirgāties arī pēc dzimumakta.

Pēdējais video bija par to, ka meitene gulēja vannā un bija alkohola un narkotiku reibumā. Viņa pilnībā nesaprata, kas viņai apkārt notiek, bet divi puiši viņu aplej ar ūdeni, kā arī lej alkoholu uz galvas.

Tā kā Latvija ir maza un Rīga vēl mazāka, Ērika un Artūra interneta profilos ir ļoti daudz draugu, negraizītu un necenzētu materiālu droši vien redzējuši daudzi simti vai pat tūkstoši skatītāju.

Runājot par pašu jaunieši personībām, izrādās, arī iepriekš viņiem esot bijusi tieksme uz vardarbību.

“Man ir informācija no trim cilvēkiem, ka vienai meitenei Ēriks savulaik ir draudējis klubā, ka uzšķērdīs ar nazi, bet divas citas meitenes stāstījušas, ka viņi draudējuši, – atbrauks un izvaros visu šo meiteņu ģimeni,” raidījumam “Degpunktā” atklāj avoti.

Sākotnēji izskanējušas ziņas, ka abi aizdomās turamie centušies ar cietušo vienoties un lūguši viņu atsaukt iesniegumu policijā, taču šobrīd zināms, ka upuris no savām liecībām neatsakās un izmeklēšana turpinās. Abi aizdomās turamie ir apcietināti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl