Komentāri

Kādas sievietes māte jau vairākus gadus ir mirusi, taču “Latvenergo” turpina piesūtīt elektrības rēķinu uz cilvēka vārda, kas jau devies aizsaulē. 

Kad pirms pāris dienām raidījums “Degpunktā” tikās ar Ņinu, tika uzklausīts sievietes sašutums par “Latvenergo” piesūtītajiem elektrības rēķiniem, kas pēc astoņiem gadiem uzplēš vecās rētas par mātes nāvi. Vienu pēc otra Ņina saņēma rēķinus, kas adresēti viņas mirušajai mātei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk Ņinu satrauca tas, ka, par spīti vasaras mēnešos maksātajiem rēķiniem par tēva dzīvokli, septembrī atkal pienāca “Latvenergo” vēstule, kas adresēta sievietes mātei. Tajā informēts par kādu nenomaksātu elektrības rēķinu, kam jau pieskaitīti soda procenti.

“Latvenergo”, lai arī nevar komentēt konkrēto gadījumu, stāsta, ka notikušajam ir pavisam vienkāršs iemesls, zem kura neslēpjas krāpnieciski nolūki.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl