Komentāri

Kādas sievietes māte jau vairākus gadus ir mirusi, taču “Latvenergo” turpina piesūtīt elektrības rēķinu uz cilvēka vārda, kas jau devies aizsaulē. 

Kad pirms pāris dienām raidījums “Degpunktā” tikās ar Ņinu, tika uzklausīts sievietes sašutums par “Latvenergo” piesūtītajiem elektrības rēķiniem, kas pēc astoņiem gadiem uzplēš vecās rētas par mātes nāvi. Vienu pēc otra Ņina saņēma rēķinus, kas adresēti viņas mirušajai mātei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk Ņinu satrauca tas, ka, par spīti vasaras mēnešos maksātajiem rēķiniem par tēva dzīvokli, septembrī atkal pienāca “Latvenergo” vēstule, kas adresēta sievietes mātei. Tajā informēts par kādu nenomaksātu elektrības rēķinu, kam jau pieskaitīti soda procenti.

“Latvenergo”, lai arī nevar komentēt konkrēto gadījumu, stāsta, ka notikušajam ir pavisam vienkāršs iemesls, zem kura neslēpjas krāpnieciski nolūki.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl