Komentāri

Kādas sievietes māte jau vairākus gadus ir mirusi, taču “Latvenergo” turpina piesūtīt elektrības rēķinu uz cilvēka vārda, kas jau devies aizsaulē. 

Kad pirms pāris dienām raidījums “Degpunktā” tikās ar Ņinu, tika uzklausīts sievietes sašutums par “Latvenergo” piesūtītajiem elektrības rēķiniem, kas pēc astoņiem gadiem uzplēš vecās rētas par mātes nāvi. Vienu pēc otra Ņina saņēma rēķinus, kas adresēti viņas mirušajai mātei.

Visvairāk Ņinu satrauca tas, ka, par spīti vasaras mēnešos maksātajiem rēķiniem par tēva dzīvokli, septembrī atkal pienāca “Latvenergo” vēstule, kas adresēta sievietes mātei. Tajā informēts par kādu nenomaksātu elektrības rēķinu, kam jau pieskaitīti soda procenti.

“Latvenergo”, lai arī nevar komentēt konkrēto gadījumu, stāsta, ka notikušajam ir pavisam vienkāršs iemesls, zem kura neslēpjas krāpnieciski nolūki.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl