Lai ar jums nekas tāds neatgadās! Auto metināšanas laikā mašīna aizdegas un nosvilst pavisam

1 komentārs

Pirmdien, 2. oktobrī, Siguldā kāda vīrieša cerības pašam salabot savu auto beidzās nevis ar gaidītajiem spēkrata uzlabojumiem, bet palikšanu bez automašīnas vispār. Spēkrata metināšanas laikā auto aizdegās.

Vīrietis bija aizrāvies ar sava auto remontēšanas darbiem, ka, labojot vienu ķibeli pēc otras, pat nepamanīja, ka spēkratu pārņem liesmas. Kad uguns jau bija tik pamatīga, ka nepamanīt to vienkārši nebija iespējams, vīrietis steigšus skrēja uz māju meklēt telefonu, lai sazvanītu glābējiem.

Viņa tālrunis palika degam mašīnas salonā. Lai arī auto nu ir pagalam, raugoties optimistiski, viss notikušais beidzās gana veiksmīgi. Ja aizdegtos garāžai blakus esošais šķūnītis vai arī ja liesmas pārmestos uz dzīvojamo māju, tad vairs glābt nebūtu ko.

 

TOP komentāri

  • Filips Līcis
    0 0 0

    Filips Līcis

    Vai saprati ,kāpēc tā notika ? Ja ,,Jā'' tad ir labi . Esi no kļūdām mācījies .Jā ,,Nē'' tad
    zini ,ka ūdens spainis vai pat vairāki ,nebūtu glābēji ! Kas un kā būtu bijis jādara , painteresējies pie profesionāliem auto remonta metinātājiem . Tie apskaidros .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl