Lai apturētu dzērājšoferi no bēgšanas, policija raida 17 brīdinājuma šāvienus

2 komentāri
Lai apturētu dzērājšoferi no bēgšanas, policija raida 17 brīdinājuma šāvienus

Jūlija beigās Latvijā notikusi trillera cienīga pakaļdzīšanās – kāds dzērājšoferis 2,03 promiļu reibumā muka prom no policistiem, kuriem, savukārt, nācās šaut gaisā brīdinājuma šāvienus, lai pārkāpēju notvertu.

Valsts policija ziņo, ka  pirmdien, 7. augustā, tā ir saņēmusi informāciju, ka vadītājs bijis 2,03 promiļu reibumā. Vīrietis atteicās no alkohola pārbaudes izelpā, tāpēc tika nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē, pārbaudes veikšanai.

Kas īsti notika?

Aizvadītajās brīvdienās, 29.jūlijā, pulksten 05:05 Gulbenes novadā, Beļavas pagastā, autoceļa Smiltene – Gulbene 57 kilometrā, 1983.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu ”Audi A4”, traucās ar 169 km/h lielu ātrumu, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90 km/h.

Policijas norīkojums, kurš rīta pusē patrulēja ar netrafarēto automašīnu, pamanīja ātruma pārkāpēju. Ieslēdzot bākugunis, kā arī skaņas signālu, darbinieki mēģināja apturēt vadītāju, taču tas nepakļāvās likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli, uzsākot bēgšanu.

17 patronas un avārija

Vadītājs bēga aptuveni 8-13 kilometrus, tāpēc policisti pieņēma lēmumu raidīt vairākus brīdinājuma šāvienus gaisā, taču likumpārkāpējs tupināja bēgt. Rezultātā, tika izšautas 17 patronas, lai apturētu 1983.gadā dzimušo. Īsi pēc tam, vīrietis netika galā ar mašīnas vadību un avarēja.

Jāpiebilst, ka šoferītis atteicās no alkohola pārbaudes izelpojamā gaisā, tāpēc to nogādāja tuvākajā ārstniecības iestādē, pārbaudes veikšanai.

TOP komentāri

 • Irina Kleina
  +1 +1 0

  Irina Kleina

  Izskatas ka prata nav nevienam, jo alkahols ka cilveces bieds to neviens nevar ietekmet un apturet ir cilveki kas iedzer bet saglaba savu saprasu un daudz ir to kam alhagols velk uz mums nesaprotamam lietam un sim zalu nava, tikai izdzestas dzives un vel daudz nepatiksanu, sanemieties un reiz beidziet speleties ar savu un citu dzivibam un ziniet ka dzivi veselibu neviens jums neatgriezis, vismaz meginiet laboties un dzivot skaidra apzinata pasaule, kad atspirgsiet no dzeruma bus jau ko nozelot esiet pratigi!
 • Ojārs Kapteinis
  0 0 0

  Ojārs Kapteinis

  17 brīdinājuma šāvieni? Drīzāk jau "promazaļi" 🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl